Sąrašas prekių pagal gamintoją FLORAME

Rūšiuoti pagal
-50%
10,28 € 20,56 €
Skutimosi putos su levandų eteriniu aliejumi Florame 150 ml

10,28 € 20,56 € -50%
Sumažinta kaina!
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės

Gamta mums teikia daug ypatingų dovanų ir jei išmoksime jomis tinkamai pasinaudoti, būsime sveiki, gerai jausimės ir džiaugsimės nepriekaištinga išvaizda ilgai išsaugosime savo jaunystę. Žinoma, įminti visas gamtos paslaptis bei savarankiškai pasinaudoti jos dovanomis, gali būti šiek tiek sudėtinga, tačiau FLORAME jums tikrai padės.


FLORAME – vertinantiems natūralumą


Florame kosmetikos gamintojų tikslas yra 100 % natūralumas. Nors šiais laikais, žodžiu NATŪRALU siekiama pritraukti daugiau prekių vartotojų, tačiau Florame suteikti gaminio ženklinimo sertifikatai kalba patys už save. Provence regiono širdyje, kur driekiasi puikios žemės, Florame gamina ir iš viso pasaulio renkasi geriausius aromatinius eterinius aliejus, kurie yra gaminami tik ekologišku ir organiniu būdu, atsižvelgiant į visus natūralius ciklus ir su derama pagarba žmogaus darbui.


Eteriniai aliejai – ne tik gerai savijautai


Ne paslaptis, kad galvos skausmas yra vienas dažniausiai sutinkamų ir tikrai vienas labiausiai erzinančių. Dar blogiau, kad jis gali užklupti net pačiu netikėčiausiu metu, pavyzdžiui, kai iki prezentacijos ar pasirodymo lieka vos kelios minutės. O ir malšinimas vaistais ne visada tampa pačiu geriausiu sprendimu. Tad, kai sprendimo reikia čia ir dabar, o vaistai nėra ta priemonė, kuria norėtumėte pasinaudoti, verta atkreipti dėmesį į eterinių aliejų (pipirmėčių bei mandarinų) mišinį nuo galvos skausmo. Naudoti paprasta, pašalinio poveikio nėra, o galvos skausmas bus greitai bei efektyviai nuramintas.


Veiksmingai kovokite su peršalimo ligomis bei sąnarių, traumų skausmu


Drąsiai galima sakyti, kad bruknuolių eterinis aliejus yra vienas iš tų gaminių, kurį verta naudoti ištisus metus. Rudenį bei žiemą dažnas iš mūsų susiduria su peršalimo ligomis, orams besikeičiant – su sąnarių skausmais, o visiškai atšilus – dažnai patiriamos įvairaus pobūdžio traumos. Tad šis unikalus eterinis aliejus padės bet kuriuo atveju.


Eteriniai aliejai – odos priežiūros priemonėse


Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad eteriniai aliejai yra puiki sudedamoji odos priežiūros priemonių dalis. Štai, pavyzdžiui, skutimosi putos su eteriniu levandų aliejumi. Dėl putose esančio eterinio levandų aliejaus, skutimosi procesas taps kur kas lengvesniu, paprastesniu, o taip pat – jusite malonų aromatą. Oda bus nuraminta bei sudrėkinta.


Florame gaminius verta pirkti internetu


Jei svajojate apie ramų apsipirkimą be streso, tai Florame gaminius tikrai verta pirkti internetu. Išsamūs atsiliepimai palengvins pasirinkimą, o akcijos – užtikrins, kad gaminius galėsite įsigyti pigiau. Iš naujo atraskite mus su gamta siejančius ryšius.