Sąrašas prekių pagal gamintoją Better Waxing Technology

Rūšiuoti pagal
Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių(-ės)

Mūsų oda – viena iš tų kūno dalių, kuriai reikia rūpesčio bei priežiūros. Dar daugiau to prireikia, jei ruošiamasi atlikti depiliaciją arba jau po procedūros. Tad, jei norite užtikrinti tinkamą odos priežiūrą prieš ar po šio etapo, turėtumėte rinktis profesionalų kruopščiai sukurtas, šiam tikslui skirtas priemones. Būtent tokias ir siūlo įsigyti Better waxed technology. Šių gaminių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.


Better Waxing Technology - belgų kompanija, gaminanti profesionalias ir itin kokybiškas depiliacijos priemones. Į šios įmonės asortimentą įeina geliai, antiseptiniai gydomieji purškikliai prieš depiliaciją, kremai, mažinantys paraudimus, aliejai po depiliacijos procedūrų, priemonės, stabdančios plaukelių įaugimą.


Ką naudoti depiliacijos metu?


Savaime suprantama, vienas pagrindinių komponentų yra vaškas. Better waxed technology siūlo įsigyti įvairių rūšių vaško: raudono, kieto braziliško, kieto azuleno vaško. Taip pat rasite ir vaško granulių. Visų rūšių vaškai yra pagaminti iš kruopščiai atrinktų, aukštos kokybės žaliavų. Šios kompanijos specialistai dešimtis valandų praleido ieškodami geriausių formulių bei kombinacijų. Gaminius saugu naudoti, tačiau būtina laikytis tam tikrų nurodymų.


Ką rinktis po procedūros?


Labai svarbu, kad aukštos kokybės priemonės būtų naudojamos ne tik depiliacijos metu, bet ir iš karto po procedūros. Turite rinktis ypač atsakingai, kadangi netinkamos priemonės gali dar labiau sudirginti po depiliacijos jau ir taip jautrią odą. Pirmiausia reikia nuvalyti vaško likučius ir to negalima daryti bet kokiomis priemonėmis. Bus geriausia, jei naudosite specialiai šiam tikslui skirtas Better waxed technolgoy servetėles. Galite rinktis paprastas arba impregnuotas aliejumi. Jos lengvai ir greitai pašalins vaško likučius, nesuerzins odos ir nepaliks lipnumo, riebumo pojūčio. Ne ką mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir kitos priemonės, pavyzdžiui, paraudimą mažinantis kremas po depiliacijos su kamparu Better Waxing Technology, kuris itin maloniai vėsina ir ramina odą. Lengvai įsigeria į odą, nepalikdamas riebios plėvelės. Poveikis jaučiamas vos po kelių akimirkų.


Better waxed technology verta pirkti internetu


Jei nuspręsite išbandyti šias priemones, kurias teigiamai įvertino tūkstančiai patenkintų pirkėjų visame pasaulyje, pirkite jas internetu. Šis apsipirkimo būdas yra naudingas dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, sutaupysite daug laiko. Antra – pateikiami išsamūs aprašymai bei atsiliepimai, todėl išsirinkti nebus sudėtinga. Na, ir, žinoma, negalima pamiršti, kad jūsų nuolat laukia akcijos – jos yra geros kainos garantas.