Drėkinantis losjonas po deginimosi Australian Gold Hemp Nation Pomaberry 535ml

054402270455

22,10 €

26,00 €


Aprašymas

Padovanokite savo odai SuperFruits dovaną su Hemp Nation® PomaBerry kasdieniu drėkinamuoju kremu. Granatai, acai ir goji uogos suteikia aukštą puoselėjančių antioksidantų lygį, kad oda būtų iš tiesų sveika.  Grynas kanapių sėklų aliejus pripildo ištroškusią odą nepakeičiamomis riebiosiomis rūgštimis ir amino rūgštimis, tad oda tampa švelni lyg šilkas.  Unikalus vitaminų ir mikrokapsulių derinys saugo odą nuo senėjimo ir suteikia natūralų švytėjimą. Naudokite kasdien, kad užsitikrintumėte savo leidimą į Hemp Nation® pasaulį!

  • SuperFruit ekstraktas: veiksmingi granatų, acai ir goji uogų ekstraktai suteikia išskirtinį antioksidantų lygį, kuris kovoja su laisvaisiais radikalais, intensyviai drėkina, turi antiuždegiminių savybių, būtiniausių vitaminų ir mineralų.
  • HydraRich derinys: ypatingas drėkinančių medžiagų trio, sudarytas iš taukmedžio sviesto, jojobos ir glicerino, drėkina odą ir sulaiko joje drėgmę.
  • Age-Defying Blend (derinys, kovojantis su senėjimu): itin stiprus vitaminų A, E ir B5 derinys užtikrina natūralią apsaugą nuo odos senėjimo, tuo tarpu Soft Focus mikrokapsulės sumažina plonų linijų ir raukšlių matomu.  
  • Be THC (Tetrahydrocannabinol) ir parabenų.

Kvepėkite puikiai su šiuo saldžiu PomaBerry aromatu.

Susiję produktai

-10%
25,20 € 28,00 €
Soliariumo kremas Australian Gold Sinfully Black 15X 250 ml

Losjonas deginimuisi soliariume

25,20 € 28,00 € -10%
Sumažinta kaina!