Odą gražinanti migla Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Secret Mist 30ml

591247

31,00 €

36,47 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

Gaivinantis grožio vanduo atgaivina veidą ir suteikia energijos, kad veidas atrodytų sveikai 24 val. per parą. Paslaptis, dėl kurios oda nuo ryto iki vakaro atrodo švytinti – sudedamosios dalys, puoselėjančios odą ir mažinančios nuovargio pėdsakus per rekordiškai trumpą laiką.

  
Priemonė pasižymi trejopa apsauga nuo taršos: patalpų (oro kondicionavimo, šildymo, valymo ir higienos priemonių), saulės spindulių (UV) ir oro taršos. Odai suteikiamas iš karto matomas „sveikos išvaizdos“ efektas: oda patempiama, sumažėja poros, sušvelnėja mimikos raukšlės, veidas pradeda švytėti. Priemonės pagalba užfiksuojamas makiažas: makiažas išlaikomas visą dieną ir atgaivinamas kiekvieną kartą panaudojus priemonę.

  

Naudojimas: Užsičiaupus ir užsimerkus purkšti ant viso veido horizontalia kryptimi, išlaikant rekomenduojamą 15 cm atstumą. Kartoti tiek kartų, kiek pageidaujama.
  

Veikliosios medžiagos

  • Biologiškai suderinamų polisacharidų grupė. Suformuoja ploną plėvelę, kuri padengia odą ir apsaugo nuo taršos. „Antroji oda“, kuri veikia kaip gynybinis barjeras nuo mus kasdien veikiančios trijų rūšių taršos: oro, UV spindulių ir patalpų taršos
  • Dažinių cezalpinijų ir raudonųjų dumblių ekstraktų derinys. Augaliniai ekstraktai odos paviršiuje suformuoja apsauginę plėvelę, turinčią odos barjerinę funkciją, izoliuoja ir apsaugo nuo teršiančių, dirginančių ir alergijas sukeliančių medžiagų, lygina odos mikroreljefą. Iškart sumažina raukšles. Sutraukia poras,

Specifikacijos

Odos tipas Visiems odos tipams
Odos poreikiai Drėkinimas

Susiję produktai

-15%
53,58 € 63,03 €
Pigmentines dėmes koreguojantis serumas Germaine de Capuccini TIMEXPERT

TIMEXPERT WHITE spot correction intensive serum 30 ml.

53,58 € 63,03 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
15,30 € 18,00 €