Masažinis dvipusis veido volelis is hovlito akmens Marble Lab 1vnt

MR64

20,57 €

24,20 €


Aprašymas

Veido volelis – masažo priemonė, sukurta Kinijoje dar XVII amžiuje ir vis dar naudojama iki šių dienų dėl savo efektyvumo ir paprastumo. Moterys visame pasaulyje pamėgo šį masažuoklį ir mūsų dienomis jis įgijo neįtikėtiną populiarumą.

 

Taigi, kokia jo nauda? 

  • Limfodrenažinis poveikis. Teisingai atliekant masažą (pagal limfos tekėjimo linijas) pagerėja mikrocirkuliacija, suaktyvinamas užsilaikiusios limfos tekėjimas ir kraujo pritekėjimas, todėl sumažėja pabrinkimai, pagerėja veido spalva, tamsūs ratilai po akimis tampa mažiau matomi arba visai išnyksta.
  • Masažas. 15 minučių masažo per dieną padės atpalaiduoti veido ir kaklo raumenis, atsikratyti užspaudimų, kurie sukelia diskomfortą ir lemia mimikos raukšlių atsiradimą. 

 

Iš ko pagamintas volelis?

Volelis pagamintas iš natūralaus mineralo – hovlito. Tradiciškai šio akmens daugiausia išgaunama Kalifornijoje (JAV) ir Naujojoje Škotijoje (Kanada). Laikoma, kad šis mineralas sugeria neigiamą energiją ir emocijas bei apverčia jas teigiamomis.

  

Svarbu žinoti. Hovlitas – labai trapus metalas, tačiau jis jums ilgai tarnaus, jei naudosite jį teisingai. Naudokite volelį atsargai, stenkitės, kad jis nenukristų ar neatsitrenktų į kietą paviršių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neskatinkite limfos tekėjimo, jei yra odos uždegimas ar oda pažeista. Nenaudokite sergant kuperoze ir peršalimo ligomis. Nerekomenduojama naudoti, jei neseniai buvo atliktos injekcijos ar buvote patyrę traumą. 

Susiję produktai

-15%
20,70 € 24,35 €
Veido odos šveitiklis vyrams Germaine de Capuccini Cool Scrub 100 ml

Germaine de capuccini For men cool scrub exfoliator

20,70 € 24,35 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
33,15 € 39,00 €
Drėkinamasis veido kremas vyrams Germaine de Capuccini Hydra Elements 50 ml

For men hydra elements facial cream

33,15 € 39,00 € -15%
Sumažinta kaina!