Plaukų dažai vyrams 

Rūšiuoti pagal
-10%
3,42 € 3,80 €
Turime

Aktivatorius vyriškiems plaukų dažams skiesti ELGON Upgrey Gel MAN 20vol 80

Malonaus kvapo aktyvatorius

3,42 € 3,80 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
8,91 € 9,90 €
Turime

Plaukus dažantis gelis vyrams ELGON MAN Upgrey Gel 80ml

8,91 € 9,90 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
13,41 € 14,90 €
Turime

Plaukų spalvos korektorius vyrams Elgon MAN Color Corrector 150 ml

13,41 € 14,90 € -10%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių(-ės)
Plaukų dažai vyrams

Plaukų dažymas paprastai siejamas su moterimis, tačiau stipriosios lyties atstovai, skiriantys dėmesio savo išvaizdai, taip pat nevengia naujos plaukų spalvos. Plati spalvų paletė suteikia progą keisti įvaizdį, eksperimentuoti ar paslėpti žilstančius plaukus.

Vyriškų plaukų dažų spektras platus: trumpalaikiai ir ilgalaikiai, vienkartiniai, nuplaunami, išliekantys ilgai ir pan. Kokie domina Jus?

Vyriški plaukų dažai mūsų asortimente

· Siūlome išbandyti tokias priemones kaip plaukus dažantis gelis, kokybiški plaukų dažai, aktyvatorius plaukų dažams, emulsija dažams, plaukų spalvos korektorius. Visa kosmetika mūsų pasiūloje yra profesionali, kokybiška, todėl dažomi plaukai bus puoselėjami, saugomi, o naujoji laukų spalva išliks sodri net dažnai plaunant galvą.

· Geri plaukų dažai vyrams iš Garbane.lt yra nekenksmingi, sudėtyje neturintys amoniako, tačiau savo funkciją atliekantys nepriekaištingai. Puikiai tiks net žilų plaukų dažymui. Išbandžiusiųjų atsiliepimai kalba patys už save.

· Produkcija plaukų dažymui mūsų pasiūloje yra be amoniako, be parabenų, natūrali ir tausojanti plaukus. Kai kurios priemonės papildytos natūraliais augaliniais aliejais ar kitomis vertingomis medžiagomis.

· Puikus kainos ir kokybės santykis bei geros akcijos, leidžiančios mokėti dar pigiau – sekite asortimentą bei specialius pasiūlymus.

Kokybiški plaukų dažai vyrams internetu – paprasta ir greita pirkti

Norite suteikti plaukams naują spalvą, paslėpti žilus plaukus? Profesionalams bei dažymui namuose skirti produktai iš šios prekių kategorijos gali netrukus būti Jūsų – tik skirkite kelias minutes užsakymui. Garantuojame patogų ir spartų pirkimo procesą kiekvienam iš Jūsų.