Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų tiesintuvai

Rasta 27 prekės(-ių).

Rodoma 1-27 iš 27 prekės(-ių)

Kiekviena moteris svajoja kasdien atrodyti taip, lyg ką tik išėjo iš kirpyklos. Norite, kad plaukai būtų tvarkingi, nesišiauštų? Jums į pagalbą skuba naujos kartos plaukų tiesintuvas! Trumpai apžvelgsime, kas yra geras plaukų tiesintuvas, kaip jį išsirinkti atsižvelgiant į plaukų tipą bei siekiamą rezultatą.

Naujovė silpniems plaukams: plaukų tiesintuvai su garais ir plaukų džiovintuvas – tiesintuvas!

Toks tiesintuvas – tai pasirinkimas su geriausiu kainos ir kokybės balansu kiekvienai, kuri nori plaukus tiesinti rečiau arba kurią vargina silpni plaukai, reikalaujantys didesnio drėkinimo. Beje, tai ne tik plaukų tiesintuvas, bet ir plaukų džiovintuvas. Kaip jis veikia? Garų technologija plaukus ištiesina ir padeda jiems išsilaikyti tokiems net iki trijų dienų. Negana to, tokie plaukų tiesintuvai nepažeidžia plaukų. Šiuo metu rinkos lyderis – Osom Professional. Plaukų tiesintuvai, veikiantys pagal šią technologiją, plaukus giliau drėkina, plaukai tampa švelnesni, labiau žvilgantys, mažiau elektrinasi bei šiaušiasi.

Džiovintuvas – tiesintuvas leis jums džiaugtis išdžiovintais ir tiesiais plaukais be atskirų plaukų žnyplių. Tai itin puikus pasirinkimas nuolat skubančioms! Tiesa, tokie plaukų tiesintuvai reikalauja kartu naudoti ir plaukus nuo karščio apsaugančias priemones. Jas taip pat galite rasti mūsų asortimente.

Plaukų tiesintuvai, kurie saugo plaukus: tiesintuvai su infraraudonaisiais spinduliais, keratinu, turmalinu

Plaukų tiesintuvas, nekenkiantis plaukams – kiekvienos savimi besirūpinančios moters svajonė. Visgi galite padėti sau ir rinktis tiesintuvą kaip įmanoma labiau saugantį jūsų plaukus.

Vienas iš tokių – Upgrade infraraudonųjų spindulių tiesintuvas. Infraraudonieji spinduliai plaukams suteikia spindesio, minkštumo, drėkina juos. Tad Upgrade tiesintuvas gali būti nuostabi dovana sau!

Jeigu jūsų plaukai yra itin pažeisti, jums rekomenduojamas plaukų tiesintuvas su keratinu. Keratino plokštelės turi gydomąjį poveikį. Toks tiesintuvas – keramikinis, jo plokščių paviršius naudoja pažangią technologiją, kuri ne žaloja plauką, o jį stiprina.

Taip pat rekomenduojami ir plaukų tiesintuvai su turmalinu. Tisinimo plokštelės yra padengtos brangakmeniu, kuris aukštoje temperatūroje išskiria neigiamus jonus. Jie purena plaukus, kondicionuoja juos, nuleidžia plauko kutikules, todėl plaukai ima žvilgėti ir spidnėti. Tokias plokšteles turi REVLON tiesintuvai.

Mėgstate dažnai keisti įvaizdį? Rinkitės plaukų tiesintuvą – garbanotuvą!

Jei esate drąsi, eksperimentus mėgstanti, o gal turinti natūraliai besigarbanojančius plaukus, rekomenduojame rinktis nuostabų tiesintuvą, kuris turėtų dvi funkcijas. Tokie tiesintuvai gali ne tik plaukus ištiesinti, bet ir sugarbanoti. Jeigu norite tokio įrenginio, verta pasižvalgyti po Imetec Bellissima produkciją: jų plokštelės yra lygios, o išorinis paviršius – išgaubtas. Tai leidžia sukurti minkštas ir švelnias garbanas.

Plaukų tiesintuvai profesionaliai šukuosenai internetu – pirkti pas mus paprasta!

Ne paslaptis, kad kasdienis rūpinimasis plaukais reikalauja daug laiko ir kantrybės, tad kartu reikalauja ir išskirtinės kokybės įrenginio.

Plaukų tiesintuvas – kokį rinktis? Duodame jums kelis patarimus, kurie padės išsirinkti profesionalų ir kokybišką plaukų priežiūros priemonę.

  • Įrenginio laidas turėtų suktis 360 laipsnių, tuomet bus patogu ištiesinti bet kurią sruogą neišsisukant rankos.
  • Rinkitės plaukų tiesintuvą, kurs turi keletą karščio lygių: taip galėsite formuoti įvairaus storio plaukų sruogas.
  • Esant galimybei, rinkitės plaukų tiesintuvą su skirtingomis dangomis ir jonizavimo funkcija.
  • Taip pat atkreipkite dėmesį, kad tiesintuvai su garais padės greičiau plaukui atsistatyti, taip pat palengvins kitų priemonių įvedimą į plauko struktūrą.

Kartais pigiau yra pirkti rinkinius, į kurių sudėtį įeina plaukų tiesintuvas ir garbanotuvas (pvz., HH Simonsen). Tad pasižvalgykite po grožio priežiūros priemones, kurias siūlo Garbane.lt. Čia galite rasti net ir fotoepiliatorių, tad panaršykite!