Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Blakstienų serumai

Rasta 9 prekės(-ių).

Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

Prisilietimas blakstienomis gali priminti drugelio sparnų palytėjimą. Tačiau tam, kad blakstienos iš tiesų primintų magiškus drugelio sparnus, tenka įdėti nemažai darbo ir tinkamai jas kasdien prižiūrėti. Na, o tai lengviausia padaryti naudojant aukštos kokybės blakstienų priežiūros priemones, pavyzdžiui, serumus. Šių gaminių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Blakstienų serumas - ilginantis, stiprinantis, ilginantis, o gal augimą skatinantis?

Blakstienų serumų įvairovė šiandien kaip niekad didelė, todėl norėdami išsirinkti tinkamiausią, atkreipkite dėmesį į tam tikras detales.

Viena svarbiausių – serumo poveikis. Jei jūsų blakstienos yra labai retos, o jūs svajojate apie tankias, į šilko vėduoklę panašias blakstienas, puikiu pasirinkimu taps specialus blakstienų augimo serumas. Tai kone geriausia blakstienų augimą skatinanti priemonė, tad tikrai vertėtų pamąstyti būtent apie blakstienų serumą, jeigu norite džiaugtis ilgomis blakstienomis.

Jei jūsų blakstienos dažnai lūžta, pastebite mikro įtrūkimus, o galbūt daug jų iškrenta šukuojant, jūsų grožio priemonių krepšelyje turėtų atsidurti stiprinantys blakstienų serumai.

Na, o jeigu jūsų blakstienos yra ypač trumpos, o norite džiaugtis ilgesnėmis, jums puikiai tiks ilginantis blakstienų serumas.

Blakstienų serumas yra praturtintas ypač aukštos kokybės komponentais!

Blakstienų serumas yra įvardijamas kaip viena veiksmingiausių blakstienų priežiūros priemonių, kuri būtinai turėtų atsirasti kiekvienos dailiosios lyties atstovės kasdienėje grožio rutinoje. Tačiau vargu, ar būtų galima sulaukti tokių puikių rezultatų naudojant šiuos serumus, jei jie nebūtų praturtinti ypač aukštos kokybės, vertingais komponentais. Vienas iš jų yra SympPeptide Xlash – tai lipo-oligopeptidas, kuris stimuliuoja keratino genus bei skatina augimą, o akivaizdžius rezultatus galima išvysti jau po kelių savaičių. Kiti ne ką mažiau vertingi komponentai yra hialurono rūgštis ir provitaminas B5. Šios medžiagos drėkina bei kondicionuoja plaukelius, stabdo jų senėjimą, jau po kelių savaičių galima pastebėti, kad blakstienos yra tvirtesnės, stipresnės. Šių priemonių sudėtyje taip pat yra juodieji jūriniai koralai, aliejai, biotinas, įvairių augalų ekstraktai. Šie ir kiti ingredientai stiprina blakstienas, suteikia joms šilko švelnumo, elastingumo, aprūpina svarbiomis maistinėmis medžiagomis.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šiandien jau galima rinktis tokius blakstienų serumus, kurių sudėtyje nėra hormonų, kvapiklių, dažiklių, nenatūralių konservantų. Šių komponentų nebuvimas užtikrina, kad jūsų grožio priemonių krepšelį papildys dar viena, jūsų sveikatai draugiška priemonė, o jau ir taip jautri bei plona oda aplink akis nebus dirginama dar labiau.

Dar viena gera žinia ta, kad blakstienų serumai yra įvardijama kaip ne tik efektyvius rezultatus užtikrinanti, bet ir kaip labai taupi grožio priemonė – kai kurių serumų jums užteks net 10 – 12 savaičių.

Ko dar svarbu nepamiršti, kad būtų pasirinktas pats tinkamiausias blakstienų serumas?

Kadangi blakstienų serumų įvairovė itin didelė, norėdami pasirinkti tinkamiausi nepamirškite ir dar kelių detalių.

Pavyzdžiui, jeigu jūs mėgstate universalias bei ekonomiškas grožio investicijas, puikiu pasirinkimu galėtų tapti daugiafunkcinė grožio priemonė, pavyzdžiui, blakstienas bei antakius stiprinanti priemonė.

Taip pat galite rinktis apsauginę, stiprinamąją priemonę antakiams bei blakstienoms. Naudojant šią priemonę, plaukeliai bus sudrėkinti, o taip pat pavyks juos užfiksuoti bei užtikrinti tvarkingą vaizdą.

Kodėl blakstienų serumus verta pirkti internetu?

Jei šios efektyvius rezultatus galinčios užtikrinti grožio priemonės vis dar nėra jūsų kosmetikos krepšelyje, pats metas ją įsigyti. O tai geriausia padaryti perkant internetu.

Kodėl būtent šis apsipirkimo būdas yra labiausiai vertas jūsų dėmesio? Tam yra net kelios priežastys. Visų pirma, pirkdami internetu tikrai sutaupysite daug laiko – išvengsite nuobodžių kelionių į prekybos vietą bei ilgo laukimo eilėse. Ne paslaptis ir tai, kad dailiosios lyties atstovės grožio prekių įsigijimui skiria ypatingą dėmesį. Taigi, belieka tik pridurti, kad itin išsamūs blakstienų serumų aprašymai bei juos jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, taps ypač vertingu informacijos šaltiniu.

Tačiau ir tai dar ne viskas – blakstienų serumų galite rūšiuoti pagal sau aktualius kriterijus. Gal serumas blakstienų augimui yra vienintelis dalykas, ko ieškote? Tad jums nereikės keliauti per visus produktus ieškant to vienintelio produkto, dėl kurio čia ir atėjote.

Ne ką mažiau svarbios ir akcijos – jos mūsų internetinėje parduotuvėje vyksta itin dažnai, todėl jų metu gaminių kaina ženkliai mažėja – keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų..