Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Veido kremai su kolagenu

Rasta 9 prekės(-ių).

Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

Su amžiumi oda praranda savo elastingumą, tampa lengviau pažeidžiama. Tai lemia sulėtėjusi kolageno gamyba, todėl ši medžiaga yra itin populiarus brandžiai odai skirtų kremų ingredientas. Veido kremai su kolagenu padeda kovoti su senatvės požymiais ir sugrąžinti odai jaunatvišką spindesį. Visame pasaulyje pripažintų gamintojų kremų su kolagenu rasite mūsų parduotuvės asortimente.


Kuo naudingas kolagenas veidui?

Kolagenas – tai svarbus odai baltymas, kuris natūraliai randamas gamtoje. Tai viena svarbiausių struktūrinių medžiagų odos, kaulų, sąnarių ir kai kuriose kitose organizmo sistemose. Odai kolagenas suteikia elastingumo ir stiprumo, tačiau su amžiumi jo gamyba organizme mažėja. Efektyvus būdas papildyti šios medžiagos atsargas – veido kremas su kolagenu arba geriamosios kolageno kapsulės.


Kokiai odai tinka veido kremas su kolagenu?

Kremai su kolagenu yra skirti brandžiai odai, tačiau juos galima pradėti naudoti gana anksti, pastebėjus pirmuosius odos senėjimo požymius. Šie kremai padeda sumažinti raukšleles, didina odos elastingumą, stangrumą. Kolageno kremai pasižymi vertinga sudėtimi, todėl jie drėkina, maitina ir puoselėja odą – atkreipkite dėmesį į kitus ingredientus, jie turėtų atitikti individualius odos poreikius.


Apie kremus, kuriuose yra kolagenas odai, atsiliepimai labai geri. Šias odos priežiūros priemones itin vertina vyresnio amžiaus moterys, o taip pat tos, kurios turi jautresnę, sausesnę odą, kuriai stinga atsparumo aplinkos veiksniams. Išsirinkite savo kremą su kolagenu – jūsų užsakymas atkeliaus vos per kelias dienas.