Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Dantų pastos

Rasta 30 prekės(-ių).

Rodoma 1-30 iš 30 prekės(-ių)

Tinkama priežiūra užtikrina gaivų burnos kvapą ir baltą šypseną. Dantų pasta, kartu su šepetėliu ir dantų siūlu, yra svarbiausios dantų priežiūros priemones, kurias rasime kiekviename vonios kambaryje. Mūsų parduotuvėje rasite įvairios paskirties dantų pastų, kurios padės pasirūpinti šypsenos grožiu ir dantų sveikata.

Kokia dantų pasta geriausia?

Vieną geriausią dantų pastą išskirti būtų sudėtinga, tačiau mūsų asortimente aukštos kokybės, kruopščiai atrinktus įvairių gamintojų produktus dantų priežiūrai. Dantų pasta gali skirtis savo paskirtimi, veikliosiomis medžiagomis, sudėtimi, abrazyvumu (pavyzdžiui, didesnio abrazyvumo bus balinanti dantų pasta).

Taip pat galite rinktis ir dantų pastas su skoniais, skirtas akmenų susidarymo profilaktikai ar rūkoriams. Įvertinkite savo poreikius ir dantų problemas – pagal tai galėsite lengvai pasirinkti tinkamiausią dantų pastą.

Kaip veikia balinamoji dantų pasta?

Balinanti dantų pasta ne tik pašalina apnašas, bet ir grąžina dantų baltumą. Tokios dantų pastos pasižymi didesniu abrazyvumu, todėl jas reikėtų naudoti rekomenduojamais laikotarpiais, periodiškai. Balinimo efektą pasta suteikia nupoliruodama dantis ir pašalindama nešvarumus iš jų paviršiaus. Tokios pastos itin naudingos rūkantiems, geriantiems daug kavos ar arbatos.

Balinamosios pastos skiriasi savo sudėtimi. Pavyzdžiui, gana dažnai sutinkamas ingredientas yra aktyvuota anglis, kuri tarsi magnetas sutraukia nešvarumus ir pašalina juos nuo dantų paviršiaus. Dažnai balinamojo poveikio dantų pastos yra praturtintos įvairiais dantis stiprinančiais ingredientais.

Kada turi būti naudojama dantų pasta su fluoru?

Fluoras padeda palaikyti dantų tvirtumą ir sveikatą. Nors tam tikrais laikotarpiais galima vartoti dantų pasta be fluoro, ši medžiaga yra reikalinga jūsų dantims. Dažniausiai dantų pasta be fluoro yra rekomenduojama naudoti vaikams – mažyliai gali dantų pastos nuryti, o fluoras į skrandį patekti neturėtų.

Rekomenduojama visada rinktis dantų pastą su fluoru. Ši cheminė medžiaga padeda apsaugoti dantis nuo ėduonies susidarymo, didina emalio atsparumą rūgštims, apsaugo dantys nuo pigmentacijos. Tiek įprasta kasdienė dantų pasta, tiek ir balinanti dantų pasta sudėtyje gali turėti fluoro.

Jei pasirinkote dantų pastą be fluoro, ją galite saugiai naudoti, tačiau pabaigę tūtelę, pakeiskite ją fluoru praturtinta dantų pasta. Žinoma, jei turite alergiją fluorui, rinkitės tokią dantų pastą, kurios sudėtyje šios medžiagos nėra.

Ar tik dantų pastos pakanka dantų sveikatai užtikrinti?

Nors dantų pasta yra viena svarbiausių dantų priežiūros priemonių, jums taip pat prireiks ir dantų šepetėlio, skalavimo skysčio, dantų siūlo ir irigatoriaus. Viską rasite mūsų parduotuvės asortimente – tai puiki vieta lengvai ir greitai pasirūpinti visomis dantų priežiūrai reikalingomis priemonėmis. Išsirinkite prekes ir atlikite užsakymą, o mes operatyviai pristatysime jas nurodytu adresu – paprasčiau nebūna! Dabar savo dantų sveikata ir grožiu galite pasirūpinti net neiškeliant kojos iš namų.