Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Spalva
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų džiovintuvai

Rasta 42 prekės(-ių).

Rodoma 1-42 iš 42 prekės(-ių)

Gražūs, išpuoselėti plaukai – vizitinė kortelė. Kasdieniniame gyvenime plaukų džiovintuvas užima svarbią vietą, o šiandieniniai plaukų džiovintuvai turi įvairių funkcijų, kurių dėka nesunku plaukus suformuoti kaip norisi. Jeigu turite galimybę investuoti į kelis prietaisus – nenusivilsite, nes panaudojimo galimybės plačios. Dažnai keliaujantiems pravers mažas plaukų fenas, turintiems garbanas verta įsigyti džiovintuvą su difuzoriumi, o siekiantiems nepriekaištingo įvaizdžio padės džiovintuvas tiesintuvas.

Plaukų džiovintuvai šukos – taupantiems laiką

Jei norite džiovinimui skirti labai mažai laiko, rekomenduojame rinktis plaukų džiovinimo šukas: jos džiovina ir šukuoja plaukus vienu metu. Džiugina ir tai, kad plaukų džiovintuvai su šukomis yra kompaktiški ir lengvi. Jeigu vis dėlto pirmenybę teikiate masyvesniems gaminiams, rinkitės profesionalius plaukų džiovintuvus su tiesinimo funkcija.

Plaukų džiovintuvai sprendžia problemas

Jei bandytume išvardinti visas problemas, susijusias su plaukais, ko gero, nustebtume. Vis dėlto dažniausiai kovojama su nepaklusniais, sunkiai iššukuojamais bei sveiką spindesį praradusiais plaukais. Savaime suprantama, šių problemų sprendimas turėtų būti kompleksinis, tačiau tinkamas plaukų džiovintuvas gali pagelbėti. Joninis plaukų džiovintuvas išskiria neigiamus jonus ir sukuria srautą, panaikinantį elektrostatinį krūvį. Šio džiovintuvo dėka plaukai tampa švelnesni, glotnesni, lengvai iššukuojami, o taip pat įgauna žvilgantį spindesį.

Plaukų džiovintuvas garbanotiems plaukams

Vienas prietaisų, kurį verta turėti kiekvienam garbanotų plaukų savininkui, yra plaukų džiovintuvas su difuzoriumi. Šis pakelia plaukus nuo šaknų ir juos sugarbanoja ar paryškinsite esamas garbanas. Plaukų džiovintuvą difuzorių verta naudoti ir tuo atveju, jei norite pakelti plaukus nuo šaknų ir taip vizualiai padidinti jų apimtį.

Plaukų džiovintuvą rinkitės atsižvelgdami į plaukų tipą bei apimtį

Grožio pasaulyje galima išgirsti posakį: pasakyk, kokie tavo plaukai, ir aš pasakysiu, koks džiovintuvas jiems tiktų labiausiai. Šis pasakymas – ne iš piršto laužtas prasimanymas, o informatyvi gairė, leisianti suprasti, į kokį plaukų džiovintuvą verta investuoti. Jei jūsų plaukai yra:

  • Stori – rinkitės plaukų džiovintuvą su stipria pūtimo srove arba turintį kelis karščio lygius – mažiausią lygį galėsite naudoti šukuosenos formavimui, o aukščiausią – greitam išdžiovinimui.
  • Garbanoti – plaukų džiovintuvas su difuzoriumi per trumpą laiko tarpą išdžiovins plaukus, pakels juos nuo šaknų ir sugarbanos.
  • Ploni – verta rinktis džiovintuvą turintį kelis karščio ir greičio pasirinkimus, taip visada galėsite pasirinkti minimaliausius nustatymus ir užtikrinti kuo mažesnę galimą žalą.
  • Trumpi ar pažeisti – tinka džiovintuvas plaukams, kurio galingumas siekia 1200–1500 W.

Kokių plaukų džiovintuvų reikėtų vengti?

Itin dažnas ir intensyvus džiovinimas gali išsausinti plaukus, paskatinti mikro įtrūkimus ar galiukų lūžius. Norint to išvengti, vertėtų atsisakyti plaukų džiovintuvų su metaliniais ar plastikiniais kaitinimo elementais. Prietaisai, turintys šias detales, drėgmę iš plaukų garina juos tiesiogiai kaitindami.

Plaukų džiovintuvą įsigykite internetu

Plaukų džiovintuvas – toks pat svarbus priežiūros prietaisas kaip ir plaukų tiesintuvas ar fotoepiliatorius. Rūpinkitės savimi ir negaiškite laiko eilėse – priemones plaukams įsigykite internetu Garbane.lt. Esame išvystę sėkmingai veikiančią internetinę prekybos platformą, todėl garantuojame saugų ir greitą pristatymą. Smagioji dalis? Sekite mūsų naujienas ir patys pirmieji gausite specialius pasiūlymus, akcijas bei naudingą informaciją.