Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Spalva
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Dantų šepetėliai

Rasta 16 prekės(-ių).

Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

Dantų šepetėlis – svarbiausia priemonė palaikant kasdienę burnos higieną. Šepetėlis išvalo dantis, pašalina apnašas, poliruoja dantų paviršių ir kartu su dantų pasta užtikrina gaivų burnos kvapą. Dantis valome kiekvieną dieną, todėl itin svarbu pasirinkti tinkamą dantų šepetėlį. O jį gausiame mūsų parduotuvės asortimente tikrai lengvai išsirinksite.

Dantų šepetėliai mūsų asortimente – kaip išsirinkti?

Mūsų parduotuvės asortimente rasite įvairiausių dantų šepetėlių. Prie kiekvieno jų pateikiamas išsamus aprašymas, tad išsirinksite greitai ir patogiai. Atrinkome tik aukštos kokybės gaminius, kurie pasižymi puikiomis savybėmis, todėl drąsiai galite šepetėlį rinktis. Pasiūloje siūlomi itin minkšti šepetėliai jautriems dantims, bambukiniai šepetėliai, kurie puikiai išvalo net mažiausius dantų plyšelius, o taip pat ir populiarieji elektriniai dantų šepetėliai bei jų priedai.

Renkantis dantų šepetėlį, odontologai rekomenduoja atkreipti dėmesį į jo minkštumą. Jautriems dantims reikia rinktis kuo minkštesnius šerelius, o kieti tinka tik protezams valyti – natūralaus danties paviršių jie gali net subraižyti! Šepetėlio šereliai gali būti skirtingų formų ar ilgio – tai padeda pasiekti visus tarpus ir efektyviai pašalinti nešvarumus.

Tradicinį šepetėlį vis dažniau pakeičia elektroninis dantų šepetėlis. Jį renkasi tie, kurie taupo savo laiką ir nori dantis valyti efektyviau. Be to, tokie šepetėliai itin stilingai atrodo vonios kambaryje, o mūsų asortimente jų rasite įvairių spalvų ir formų.

Kokių privalumų suteikia elektrinis dantų šepetėlis?

Jei jūsų dantų šepetėlis elektrinis, dantis išsivalysite daug greičiau. Elektriniai dantų šepetėliai turi kelias funkcijas, kurios skirtos apnašoms pašalinti, poliruoti ar balinti dantis, masažuoti dantenas. Patogu rinktis vandeniui atsparų dantų šepetėlį, tada jį galėsite naudoti ir duše.

El. dantų šepetėlis yra įkraunamas, todėl jums nereikės rūpintis baterijomis. Vieno įkrovimo užtenka gana ilgam, todėl naudoti tokius šepetėlius labai patogu. Jų komplekte paprastai pridedama keletas antgalių, tad vienam nusidėvėjus, tereikės jį pakeisti kitu.

Jei dantų šepetėlis elektrinis, tai nebūtinai reiškia, kad jis turi būti individualus. Galima keisti antgalius ir vienu šepetėliu naudotis visai šeimai. Be to, kai kurie elektriniai dantų šepetėliai yra labai funkcionalūs – su specialiais antgaliais juos galima naudoti ir veido valymui. Tai labai patogu ir praktiška.

Negalima pamiršti ir apie ekologiją bei kainą - kai dantų šepetėliai elektriniai, jie yra naudojami gerokai ilgiau už tradicinius. Tai mažina vartojimą ir atliekų skaičių, o ilgalaikėje perspektyvoje ir pinigų išleisite mažiau.

Kaip naudojamas elektrinis dantų šepetėlis?

Iki šiol dantis valėte paprastu dantų šepetėliu? Tuomet natūralu, kad jums iškilo šis klausimas. Tačiau elektriniai dantų šepetėliai yra naudojami labai paprastai. Svarbu po kiekvieno dantų valymo gerai išplauti šepetėlio galvutę – nuskalaukite ją po tekančiu vandeniu įjungę šepetėlio veikimą. Tuomet išjunkite šepetėlį ir nuimkite antgalį. Jei reikia, šepetėlio galvutę ir kotelių papildomai išplaukite atskirai, o prieš vėl sujungdami dalis, gerai jas nuvalykite ir nusausinkite.

El. šepetėlius dažniausiai pakanka krauti kas kelis mėnesius, tačiau šis laikas priklauso nuo naudojimo intensyvumo ir šepetėlio amžiaus – laikui bėgant baterija dėvisi, todėl šepetėlis gali išsikrauti kiek greičiau. Galvutes keiskite kai jos nusidėvi arba ne rečiau kaip kas 3 mėnesius.

Kuo ypatingas elektrinis dantų šepetėlis vaikams?

Elektriniai dantų šepetėliai puikiai tinka ir vaikams. Iš esmės vaikiškas elektrinis dantų šepetėlis niekuo nesiskiria nuo suaugusiems skirto, tačiau jis yra mažesnis, jo rankena pritaikyti vaikiškai rankai. Dantų šepetėlis vaikams taip pat turi kelis režimus, tačiau veikia švelniau, jo galvutės turi itin švelnius šerelius. Ir, žinoma, vaikiški elektriniai dantų šepetėliai yra itin spalvoti – mažiesiems tai patinka, tad jie lengviau pripranta valytis dantukus.

Elektrinis dantų šepetėlis vaikams yra geras pasirinkimas, nes paprastą šepetėlį sunkiau valdyti, jo galvutė didesnė ir ne tokia patogi. Tuo tarpu elektriniai dantų šepetėliai vaikams yra lengvi, nedideli ir paprasti naudoti. Patogu tai, kad elektrinis dantų šepetėlis ilgai neišsikrauna ir apsaugo dantenas: jei vaikas pernelyg spaudžia galvutę, elektriniai dantų šepetėliai sulėtėja arba sustoja.

Bambukiniai dantų šepetėliai – ieškantiems natūralumo

Dantų šepetėliai bambukiniais šereliais yra natūralūs ir itin švelnūs, tad tiks net ir turintiems jautrius dantis. Šie dantų šepetėliai yra klasikinis pasirinkimas: jei įprastai naudojamas elektrinis šepetėlis, tai bambukinį verta turėti, pavyzdžiui, kelionėms. Bambukiniai dantų šepetukai išsiskiria plonais ir lanksčiais šereliais, kurie gaminami iš iki dulkių susmulkinto augalo, naudojant nailono pluoštą. Dėl švelnumo toks dantų šepetėlis puikiai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Išsirinkite dantų šepetėlius visai šeimai mūsų parduotuvėje!

Pasirūpinkite visos šeimos dantų sveikata lengvai ir paprastai. Mūsų parduotuvėje rasite platų dantų šepetėlių asortimentą, kuris atitiks kiekvieno poreikius. Pasirinkime – aukštos kokybės klasikiniai ir elektriniai šepetėliai, skirti suaugusiųjų ir vaikų dantų priežiūrai. Jūsų patogumui prekiaujame ir šepetėlių priedais bei aksesuarais. Su reikalingais priedais kokybiškas elektrinis šepetėlis gali būti naudojamas ne vienerius metus.

Internetu lengvai palyginsite skirtingų šepetėlių funkcijas ir išsirinksite, koks dantų šepetėlis jums tinkamiausias. Sutaupyti galite ir pasinaudoję mūsų parduotuvės akcijomis – jų metu kai kurios prekės yra parduodamos su nuolaida. O užsakytas prekes per kelias dienas pristatysime nurodytu adresu – pasirūpinti balta šypsena dar niekada nebuvo taip paprasta!