Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Spalva
daugiau... mažiau
Talpa
Dydis
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų šepečiai ir šukos

Rasta 147 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 147 prekės(-ių)

Detalėse slypi visuma, tiesa? Plaukų šukos ir šepečiai, atrodo, įprastos priemonės, tačiau kiekvienas plaukų profesionalas nedvejodamas patikins, kad jų negalima nuvertinti ir kad kokybė daug lemia. Šiandien plaukų šukavimo priemonės padeda puoselėti plaukus, juos apsaugoti, iššukuoti lengvai, nepažeidžiant plauko struktūros, glotninti, formuoti, net stimuliuoti kraujotaką bei daug kitų funkcijų. Išsirinkti tinkamiausią priemonę nėra lengva, tačiau verta.

Kas svarbu renkantis plaukų šukavimo priemones?

Renkantis plaukų šepetį ar šukas rekomenduojama įvertinti kelis pagrindinius aspektus: plaukų tipą, šepečio (ar šukų) paskirtį bei medžiagas, iš kurių pagamintos šukavimo priemonės.

  • Plaukų tipas. Stori, ploni, garbanoti ar ilgi – kiekvienas plaukas turi savo specifiką, svarbu išmokti prižiūrėti tinkamai. Šepetys ar šukos garbanotiems ar susivėlusiems plaukams padės lengviau juos suvaldyti, priemonės atitinkančios plaukų storumą palengvins formavimo ir džiovinimo procedūras, o specialus plaukų šepetys ilgiems plaukams gali suteikti apimties bei natūralaus žvilgesio. Garbane.lt asortimente taip pat rasite daug universalių priemonių tinkančių visų tipų plaukams.
  • Tvarumas. Kokybiškos ir tvarios medžiagos, pavyzdžiui, nailonas, medis, plaukų šepečiai su natūraliais šeriais, užtikrins lengvesnį plaukų iššukavimą, leis išvengti elektrinimosi, plaukai kur kas mažiau lūžinės. Nors tokių priemonių kaina kiek aukštesnė, tačiau privalumai ir ilgaamžiškumas ją visiškai pateisina.
  • Šereliai. Dar vienas aspektas – apvalios šepečių šerelių galvutės. Pastarosios taip pat turi savo funkciją – jos masažuoja galvos odą, taip gerindamos kraujotaką, spartindamos plaukų augimą.

Šepečiai ir šukos plaukams Garbane.lt asortimente

  • Plati plaukų šepečių ir šukų įvairovė. Skirtingos spalvos, formos bei kiti dizaino ir funkcionalumo sprendimai: įprasti, džiovinimo, vėlimo, tiesinimo, vaikiški, kelioniniai, antistatiniai, suteikiantys apimties, šepečiai-raktų pakabukai, priemonės profesionalams ir dar daugiau.
  • Aukšta kokybė. Tikime profesionalais, todėl plaukų šukas ir šepečius siūlome rinktis tik iš patikimų ir aukštas pozicijas rinkoje pelniusių gamintojų (Pavyzdžiui, „Cala“, „Tangle Teezer“, „Wet Brush“, „BaByliss PRO“, „MilanoBrush“).
  • Šepečiai ir šukos ilgam. Natūralios ir tvarios medžiagos, naudojamos šepečių gamybai, leidžia užtikrinti maksimalų bei ilgalaikį plaukų puoselėjimą – itin populiarūs šepečiai su natūraliais šeriais.

Plaukų šukos ir šepečiai internetu – paprasta ir greita

Rūpinkitės savimi ir negaiškite laiko eilėse – šukas bei šepečius plaukams įsigykite internetu Garbane.lt. Kokybiškos plaukų priežiūros priemonės – gali būti puiki dovana artimiesiems. Esame išvystę sėkmingai veikiančią internetinę prekybos platformą, todėl garantuojame saugų ir greitą pristatymą. Smagioji dalis? Sekite mūsų naujienas ir patys pirmieji gausite specialius pasiūlymus, akcijas bei naudingą informaciją.