Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
daugiau... mažiau
Išvalyti filtrus
Filter

Priemonės akių kontūrui

Rasta 105 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 105 prekės(-ių)

Ne paslaptis, jog oda aplink akis yra viena pirmųjų kūno vietų, pradedančių rodyti priešlaikinio senėjimo požymius. Kosmetologų teigimu, taip yra todėl, kad ji yra gerokai plonesnė ir švelnesnė nei kitų kūno dalių oda. Antru, tačiau ne mažiau šiems procesams svarbiu faktoriumi yra laikomas gyvenimo būdas. Paakių oda kur kas labiau raukšlėtis yra linkusi tuomet, kai nuolatos gauna ultravioletinių (UV) spindulių arba žmogus dažnai patiria stresą bei nerimą.


Galiausiai, ne mažiau svarbus, tačiau labiausiai kontroliuojamas faktorius – kasdienė paakių odos priežiūra. Todėl, užuot svarstant, kokias priemones nuo tamsių paakių įsigyti, kad paslėptumėte priešlaikinius senėjimo požymius, siūlome pasirūpinti kokybiška paakių priežiūra.


Profesionali paakių priežiūra: 3 svarbiausios taisyklės

Nesvarbu, kiek jums metų, teisingai pradėti rūpintis savo paakių oda – niekada nevėlu. Ją užtikrinti padės trys pagrindinės taisyklės.


Drėkinanti priemonė paakiams – būtina

Odos drėkinimas yra vienas iš labiausiai neįvertinamų žingsnių, kurie į kasdienės odos priežiūrą įtraukti būti tiesiog privalo. Išsausėjusi paakių oda – pirmoji priežastis odai trauktis, ko pasekoje ir pradeda formuotis priešlaikinio senėjimo raukšlės. Kaip žinoti, kokios paakių priežiūros priemonės odos drėkinimą gali užtikrinti geriausiai?


Visų pirma, pasirinktas kremas paakiams turėtų būti skirtas konkrečiai šiai kūno vietai. Nors paakių drėkinimas veido odai skirtu kremu – taip pat naudingas, plona oda aplink akis įprastam veido kremui dažnai gali būti per jautri. Dėl šios priežasties neretai susiduriama su nemaloniais bėrimais, o paakių oda nėra pasirūpinama tinkamai. Taigi, specialus paakių serumas, paakių kremas ar kitos drėkinamos priemonės akių kontūrui – turėtų būti pirmasis jūsų pasirinkimas.


Visapusiška paakių priežiūra – geriausiems rezultatams

Kosmetologų teigimu, geriausia paakių priežiūra – visapusiška priežiūra. Tai reiškia, jog rūpintis oda aplink akis reikia ne tik įsigyjant kokybišką kosmetiką, bet ir laikantis kasdienių priežiūros ritualų.


Visų pirma, kasdien nuo akių šalinant makiažą, paakius taip pat reikėtų kruopščiai nuvalyti naudojant specialiai makiažo valymui skirtas priemones. Tiesa, nepamirškite, jog tokios priemonės gali šiek tiek labiau sausinti odą, todėl po valymo rekomenduojama ją būtinai rekomenduojama sudrėkinti. Tam puikiai tiks kokybiškas paakių kremas nuo raukšlių.


Antra, besirūpindamos puikia savo išvaizda, turėtumėte nepamiršti užtikrinti reguliarią paakių odos apsaugą nuo saulės. Tokia visapusiška paakių priežiūra – viena pirmųjų prevencinių priemonių siekiant išvengti priešlaikinio senėjimo. Saulės poveikis gali atlikti svarbų vaidmenį odos senėjimo procese, todėl oda po akimis gali neretai patamsėti. Galiausiai, tokioje situacijoje išeitimi tampa tik priemonės tamsiems paakiams.


Kokybiškos paakių priežiūros priemonės – didesniam efektyvumui

Laikais, kai kosmetikos rinka siūlo daugybę viliojančių pasiūlymų, nuspręsti, kokios paakių priežiūros priemonės galėtų pasižymėti didžiausiu efektyvumu – nėra taip paprasta. Vis dėlto, kosmetologų teigimu, užuot dėmesį skirdami geriems pasiūlymams, daugiau jo skirkite prekių etiketėms.


Verta akcentuoti, jog kokybiškos priemonės akių kontūrui dažniausiai pasižymi putlumo efektą ir kolageno gamybą skatinančiai ingridientais, tokiais kaip retinoidas ar retinolis. Joms taip pat nėra būdingos ryškios spalvos ar stiprūs kvapai, rodantys prastą produkto kokybę. Paakių kremai, skirti kokybiškam paakių odos drėkinimui dažniausiai praturtinti vitaminais C ir E, žaliąja arbata bei vitaminu B-3.


Ieškantiems kokybiškos priemonės nuo patinusių paakių ar priemonės nuo pajuodusių paakių, rekomenduojame daugiau dėmesio skirti kofeinui, žaliosios arbatos ir kavos uogų polifenolių paieškai kosmetikos sudėtyje. Priemonės nuo tamsių paakių paprastai sudėtyje turi ir gluosnio žolės, kuri pasižymi panašiu efektu, kaip aukščiau išvardinti, tonizuojantys ingredientai.