Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Dydis
Tipas
daugiau... mažiau
Išvalyti filtrus
Filter

Makiažo šepetėliai

Rasta 31 prekės(-ių).

Rodoma 1-31 iš 31 prekės(-ių)

Šiandien sudėtingai rastume moteriškosios lyties atstovę, kurios kasdienybės nepapildytų pudra, akių šešėliai, antakių formavimo priemonės, skaistalai, bronzinė pudra, akių tušas ir kiti panašūs dalykai. Visgi nepakanka savo kosmetinėje paprasčiausiai turėti šių produktų, net ir kokybiški šie produktai nesukurs tobulo makiažo. Tam, kad oda būtų padengta tolygiai ar akių šešėliai išsklaidyti gražiai, reikia ir naudoti tinkamos makiažo šepetėlius. Nevalia numoti ranka į juos ir manyti, kad bet koks makiažo šepetėlių rinkinys tiks. Kiekvienas teptukas turi savo paskirtį, naudojimo būdą. Šiuos dalykus įvaldžius galima makiažo kūrimą paversti itin malonia veikla. Tiesa, makiažo šepetėliai gali ne tik padėti gražiai panaudoti makiažo produktus, bet ir tai padaryti greičiau bei patogiau.

MAKIAŽO ŠEPETĖLIAI, SKIRTI MAKIAŽO PAGRINDUI IR PUDRAI

Makiažo pagrindas arba pudra – tai priemonė, kuri suvienodina odos spalvą, maskuoja veido odos nelygumus, paslepia netobulumus. Visgi nepakaks įsigyti brangiausios pudros ir tikėtis, kad ji pati gražiai pasidengs. Tad verta investuoti į makiažo šepetėlį ar makiažo šepetėlių rinkinį, kuriame būtų tinkamas šepetėlis. Vienas iš variantų – teptukas NR. 8310. Juo greitai ir patogiai pasklaidysite kreminės konsistencijos priemones. Taip pat tokiam tikslui tiktų apvalus, įstrižos formos teptukas iš sintetinio pluošto. Jeigu norite savo makiažą atlikti naudodami natūralaus pluošto šepetėlius makiažui, rekomenduojame įsigyti apvalų teptuką, pagamintą iš ožkos plauko (436A ERDESA).

MAKIAŽO ŠEPETĖLIAI, SKIRTI AKIŲ ŠEŠĖLIAMS

Akių šešėliai, pasirinkti teisingai, yra itin galingas makiažo įrankis. Juo galite atskleisti ypatingąją savo akių spalvą, kasdienį įvaizdį paversti dramatišku vakariniu. Tačiau vėlgi tokių stebuklų padaryti nepavyks, jei investuosite į brangius akių šešėlius, tačiau numosite ranka į būtent akių šešėliams dengti sukurtus makiažo šepetėlius. Dažnai parduotuvėse galite rasti ir akių šešėlių šepetėlių rinkinį. Tokiu atveju galėsite gerokai paprasčiau sukurti sudėtingus akių makiažus. Vienas iš variantų – akių šešėliams skirtas šepetėlis 8034. Šis yra plokščias bei pagamintas iš sabalo plauko, tad naudositės juo ir jausitės lyg kas darytų jums profesionalų makiažą. Kitas variantas – akių šešėliams skirtas šepetėlis nr. 8037. Šis yra ne plokščias, bet apvalus ir taip pat pagamintas iš sabalo plauko.

MAKIAŽO ŠEPETĖLIAI, SKIRTI ANTAKIŲ FORMAVIMUI

Antakių formavimas taip pat yra vienas iš tų procesų, kurį gerokai labiau palengvins kokybiškas šepetėlis. Rekomenduojama antakius formuoti šepetėliu nr. 8005 (šis tiks ir blakstienų šukavimui!). Tai pat galite rinktis šepetėlį nr. 8011, kuris taip pat tiks tiek antakių, tiek blakstienų šukavimui. Toks šepetėlis yra pagamintas iš barsuko kailio.

TEPTUKAI, SKIRTI LŪPŲ MAKIAŽUI

Vienas iš paprastesnių būdų pasidaryti tobulą lūpų makiažą – įsigyti kokybišką ir būtent šiam veiksmui pritaikytą teptuką. Mes rekomenduojama naudoti uždaromą teptuką lūpoms nr. 8010. Toks teptukas yra pagamintas iš sabalo plauko, tad bus kokybiškas ir palengvins makiažo atlikimą.

Dažnai būna klausimas, ar geriau investuoti į atskirus pavienius makiažo šepetėlius, ar pirkti makiažo šepetėlių rinkinį. Dieniniam makiažui, kai tik pasiryškinate lūpas, pasidažote blakstienas ir susišukuojte antakius, tikrai pakakti gali vos poros makiažo šepetėlių. Tačiau jeigu kuriate sudėtingesnius makiažus, o gal atliekate vizažo paslaugas klientėms, tikrai jums prireiks makiažo šepetėlių rinkinio.

Vienas iš mūsų rekomenduojamų makiažo šepetėlių rinkinių – ERDESA nr. 9010. Šiame rinkinyje rasite net 22 makiažo šepetėlius, pagamintus iš aukštos kokybės ožkos, sabalo, voverės plauko, sintetinio pluošto ir kietmedžio. Rinkinys tvarkingai sudėtas į ekologiškos odos dėklą, tad bus patogu jį visur nešiotis.

Kitas rinkinys, kurį rekomenduojame, tai ERDESA nr. 9003 makiažo šepetėlių rinkinys. Jame rasite 20 makiažo šepetėlių, pagamintų iš aukštos kokybės ožkos, sabalo, voverės plauko bei raudonmedžio. Šis rinkinys taip pat tvarkingai sudėtas į dailų dėklą.

Tokie rinkiniai gali būti itin geri palydovai kelionių metu, juos dėkluose laikysite tvarkingai, neišmėtysite, o ir visada turėsite visas reikalingas priemones sukurti tokiam makiažui, kokį tik sugalvosite.

Svarbu paminėti ir tai, kad kokybiški daugkartinio naudojimo makiažo šepetėliai reikalauja itin kruopščios priežiūros. Juos reikia reguliariai plauti, dezinfekuoti, atsargiai džiovinti. Taip nesielgiant labai lengvai šepetėliuose gali pradėti kauptis nešvarumai.

KODĖL MAKIAŽO ŠEPETĖLIUS VERTA PIRKTI INTERNETU?

Šiais laikais visi skubame, lekiame, tad vienas iš pirkimo internetu pliusų – laiko taupymas. Taip pat galite prekes užsisakyti net neišeidami iš namų, visas ramiai pažiūrėti internetinės parduotuvės tinklalapyje. Galiausiai mūsų internetinė parduotuvė jums nuolat pasiūlys daug akcijų. Tad gausite kokybiškas prekes už itin gerą kainą!