Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Spalva
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Lūpų balzamai

Rasta 44 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 44 prekės(-ių)

Jei manote, kad viskas, ko reikia gražiai šypsenai yra tik mėgstamos spalvos lūpų dažai, tikėtina, kad klystate, juk lūpų grožis prasideda nuo nepriekaištingos jų būklės. Na, o, ją palaikyti padės tinkamai parinkti lūpų balzamai. Jų pas mus – iš tiesų daug, tad nepraleiskite progos pasilepinti.

Patikima apsauga nuo neigiamų aplinkos veiksnių

Lūpos, kaip ir veido oda, kasdien susiduria su įvairiais aplinkos veiksniais, darančiais neigiamą įtaką. Tad, kai reikalinga patikima apsauga, puikiu pasirinkimu gali tapti lūpų balzamas nuo taršos SPF20 Germaine de Capuccini HYDRACURE. Jame esantys afrikinių sviestmedžių ir rapsų aliejai, karnaubo vaškas padengia lūpas malonia plėvele, kuri pasaugo nuo stipraus šalčio ar karščio sukeliamos dehidratacijos; saulės filtrai apsaugo nuo saulės poveikio, o jazminų vaškas, ricinos bei plaušenės aliejus – apsaugo nuo taršos ir neleidžia užterštos aplinkos toksiškoms dalelėms prikibti ir įsiskverbti į odą.

Kai norisi kažko išskirtinio...

Na, o, jei norisi išskirtinių gaminių lūpų priežiūrai užtikrinti, verta atkreipti dėmesį į limituoto leidimo lūpų balzamas Carmex Rose Gold Sugar Plum Limited Edition. Šis lūpų balzamas išsiskiria ne tik ypatingo dizaino bei stiliaus pakuote, bet ir joje slypinčiu netikėtu – cukrinių slyvų (sugar plum) aromatu ir skoniu. Priemonė maloniai drėkina, suteikia žaismingo gaivumo bei užtikrina patikimą apsaugą nuo saulės SPF 15. Tad paskubėkite prisijungti prie išrinktųjų.

Ar lūpų balzamas gali atnešti daugiau laimės?

O taip, ir ne tik todėl, kad jūsų lūpos bus minkštos, pamaitintos bei sudrėkintos, bet ir todėl, kad šiandien jau galite rinktis lūpų balzamus, kuriuose tiesiog to žodžio prasme slypi laimė. Tai – nuotaikingieji lūpų balzamai Oh Yeahh!, kurių sudėtyje yra laimės hormono – seratonino. Be to, šie lūpų balzamai yra ir su spalva, ir su SPF 15 apsauga nuo saulės. Tad, laimė, grožis, sveikata – garantuoti.

Turėtumėte pirkti internetu

Lūpų balzamai internetu – daugiau nei vien tik galimybė taupyti savo laiką. Atsiliepimai apie juos taps papildomu informacijos šaltiniu, padėsiančiu pasirinkti tinkamai, o nuolat vykdomos akcijos garantuos, kad gaminius galėsite įsigyti pigiau.