Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Išvalyti filtrus
Filter

Dantų balinimo priemonės

Rasta 3 prekės(-ių).

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Sveiki dantys, žavinga ir spindinti šypsena – tai ne tik estetiško įvaizdžio dalis, bet ir pasitikėjimas savimi. Visi nori turėti gražius ir baltus dantis, tad dantų balinimo priemonės yra labai populiarios. Akinančiai balta šypsena yra tarsi papuošalas ir leidžia atsikratyti daugybės kompleksų. Sugrąžinkite žavesį savo šypsenai – mūsų parduotuvėje rasite profesionalių ir veiksmingų priemonių dantų balinimui namuose. Tai investicija į grožį, gerą savijautą ir dantų sveikatą.

Dantų balinimo priemonės, kurias rasite mūsų asortimente

Dantų balinimo priemonių yra labai daug, todėl kruopščiai atrinkome kelių rūšių gaminius, kuriuos lengva ir paprasta naudoti:

  • Balinamosios dantų pastos: su natūraliais ingredientais, saugo dantis ir dantenas, šviesina dėl kavos, tabako, arbatos spalvą praradusius dantis, efektyviai saugo nuo dantų ėduonies susidarymo;
  • Balinantys burnos skalavimo skysčiai ir purškikliai – ne tik šviesina dantis, bet ir užtikrina gaivą, švarą ir tinkamą burnos higieną;
  • Balinamieji dantų pieštukai – šie produktai nepriekaištingą šypseną garantuoja akimirksniu;
  • Profesionalūs dantų priežiūros, balinimo rinkiniai – puiki dovana, kurią sudaro balinamoji dantų pasta ir švelnus šepetėlis ar balinamasis gelis, LED balinamoji lempa, dantų kapa, balinamasis pieštukas be peroksido ir patogus laikiklis.

Ką pasirinkti, kad dantų balinimas būtų sėkmingas?

Šis klausimas ypač aktualus tiems, kurie namuose dantų balinimo priemones nusprendė išbandyti pirmą kartą. Labai svarbu atsižvelgti į dantų būklę ir jų jautrumą – taip dantų balinimas nesukels skausmo ar diskomforto.

Jei dantys yra itin jautrūs, rinkitės švelnesnes, mažesnio abrazyvumo balinamąsias dantų pastas. Jei dantys tvirti, dantenos nekraujuoja, nėra nejautrios ir norite greito efekto, tikslinga rinktis intensyvaus poveikio balinamąsias priemones.

Rūkoriams tiks itin stipraus poveikio balinamosios dantų pastos – jos efektyviai pašalina dantų geltonį ir suteikia akinamai baltą spalvą.

Taip pat galite naudoti ir kelias priemones didesniam efektyvumui pasiekti. Pavyzdžiui, galite rinktis balinamąją dantų pastą ir balinamąją burnos skalavimo skystį. Tai puikus duetas, kuris leis džiaugtis akinančia šypsena. O balinamasis burnos skalavimo skystis be alkoholio puikiai tiks net ir jautriausioms dantenoms.

Balinanti dantų pasta – ir grožiui, ir sveikatai

Dantų balinimo priemonės yra labai įvairios, tačiau pasta – viena populiariausių. Tai puikus pasirinkimas ne tik siekiant išbalinti dantis, bet ir norint išlaikyti juos sveikus. Itin puikūs atsiliepimai apie dantų pastas su aktyvuota anglimi. Jos puikiai tiks tiems, kurie nori dantų balinimo efekto ir gaivos. Aktyvuotos anglies dalelės pašalina net itin įsisenėjusias dėmes, užkerta kelią naujoms, saugo dantų emalį bei dantenas. Tokia dantų pasta naikina bakterijas, blogą burnos kvapą, efektyviai mažina dantų pageltimą.

Rinkdamiesi balinamąsias priemones nepamirškite ir dantenų – tai viena jautriausių zonų burnoje. Kasdieniam naudojimui tiks balinamosios dantų pastos, turinčios vitamino E, kofermento Q10 ar pan. – šios medžiagos saugo dantenas, suteikia joms tvirtumo. Praturtintos sudėties balinamųjų dantų pastų itin gera kaina rasite ir mūsų asortimente.

Natūralios dantų balinimo priemonės internetu – paprasta ir greita pirkti

Domina profesionali dantų balinimo kosmetika? Mūsų asortimentu tikrai nenusivilsite, o pirkti internetu bus labai patogu ir greita. Prie kiekvieno produkto pateikta išsami informacija leis lengviau išsirinkti. O norėdami sutaupyti, galite pasinaudoti akcija ir dantų balinimo priemones įsigyti pigiau.