Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Pieneliai veidui

Rasta 11 prekės(-ių).

Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Ne paslaptis, jog prieš atrandant mums labiausiai tinkantį odos priežiūros ritualą, tenka išbandyti daugelį priemonių. Viena jų – pienelis veidui, kosmetologų rekomenduojamas kaip viena efektyviausių priemonių, galinčių pagerinti jūsų veido odos būklę. Kodėl jį rekomenduojama išbandyti?


Valomasis veido pienelis

Norint, kad oda švytėtų nuolat, jos valymas specialiomis priemonėmis įpročiu tapti tiesiog privalo. Tam puikiai tiks valomasis veido pienelis, kurio sudėtyje esanti pieno rūgštis pašalina porose giliai susikaupusius nešvarumus bei spuogus sukeliančias bakterijas. Valomasis veido pienelis taip pat ramina sudirgusią odą, mažindamas uždegimą, todėl yra tinkamas naudoti net ir sergant tokiomis odos ligomis, kaip spuogai ar egzema. Norint pasiekti geriausių odos priežiūros rezultatų, pieneliu odą rekomenduojama valyti bent du kartus per dieną.


Odą drėkinantis veido pienelis

Kosmetologų teigimu, pienelis veidui naudingas ne tik dėl savo valomųjų savybių. Visų pirma, jame esantis biotinas ir kiti drėkinantys elementai padeda maitinti sausą, suskilinėjusią, sudžiūvusią ir pleiskanojančią odą. Dėl šios priežasties pienelis veidui praktiškai gali būti prilyginamas drėkinančiomis medžiagomis pasižyminčiam odos tonikui. Patekdamas į gilesnius odos audinius veido pienelis kondicionuoja bei drėkina veido odą iš vidaus, todėl poveikis tampa ilgalaikiu. Naudojant pienelį reguliariai, nuolat drėkinama ir būtiniausiai vitaminais praturtinama oda tampa švelni ir švytinti – tokia, apie kokią svajojame kiekviena.


Veido pienelis odos šveitimui

Ne paslaptis, jog valomasis veido pienelis savo sudėtyje dažniausiai turi šveičiamosios medžiagos, vadinamos beta hidroksi rūgštimi (BHA). Pastaroji yra sudėtingesnė nei AHA rūgštis (skirta negyvų odos ląstelių šalinimui). Hidroksi rūgštis prasiskverbia į poras ir pašalina nešvarumus, todėl puikiai tinka riebiai ir į spuogus linkusiai odai.


Bene labiausiai paplitusi BHA yra salicilo rūgštis. Nors pastaroji neturi drėgmę išlaikančių savybių, ji yra laikoma itin švelnia ir efektyvia spuogų gydymo priemone. Salicilo rūgšties dėka, oda ne tik švelniai nušveičiama, bet ir pašalinamos negyvos odos ląstelės bei inkštirai. Taip pat skatinamas ir viršutinio odos sluoksnio atsinaujinimas, turintis didelės įtakos odos išvaizdai. Pienelis veidui pasižymi ir baltymais, padedančiais sumažinti dėmes ir suteikiančiais odai lygumo bei spindėjimo.


Veido pienelis nuo raukšlių

Ne mažiau nei odos valymui ir šveitimui veido pienelis yra naudingas stabdant senėjimo procesus. Šioje priemonėje esantis magnis skatina kolageno gamybą, kuri intensyviai prisideda prie odos senėjimo procesų stabdymo. Kolagenas taip pat gerina ir bendrą odos būklę – oda atrodo sveikesnė, lygesnė, labiau švyti.


Valomasis veido pienelis paprastai pasižymi ir baltymais, kurie padeda regeneruoti odos audinius ir nuolat skatina šių atsinaujinimą. Greitai pastebimą efektą pradėjus naudoti kosmetinį pienelį suteikia ir jo sudėtyje esantis tirozinas – melaniną kontroliuojantis hormonas. Reguliariai naudojamo veido pienelio sudėtyje esantis tirozinas sumažina melanino gamybą. Tai – odos tamsėjimą skatinantis pigmentas, odai suteikiantis ne tik pakitusią spalvą, bet ir nelygumus.


Sumažinus melanino gamybą, oda pasižymi kur kas tolygesniu atspalviu. Natūralią odos spalvą padeda atkurti ir pienelyje esantys vitaminai A ir D. Tyrimai rodo, jog pakankamu kiekių šių vitaminų aprūpinama oda taip pat yra mažiau linkusi į odos sudirgimus bei odos ligas.