Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Spalva
Talpa
daugiau... mažiau
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

Veido valymo priemonės

Rasta 243 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 243 prekės(-ių)

Sveika ir skaisčia veido oda džiaugtis nori tiek moterys, tiek vyrai. Šio tikslo pasiekti gana lengva, reikia įdėti tik šiek tiek pastangų. O viena svarbiausių priemonių rūpinantis kasdiene veido odos higiena yra prausiklis veidui. Jis turėtų efektyviai pašalinti makiažo likučius, per dieną ant veido odos susikaupusius nešvarumus, negyvas odos ląsteles ir paruošti odą kitų produktų naudojimui. Mūsų parduotuvėje rasite platų prausiklių veidui asortimentą – čia visi išsirinks asmeninius poreikius atitinkančią priemonę.


Veido valymo priemonės mūsų asortimente

Veido prausiklių asortimentas yra gana platus, todėl svarbu žinoti jų esminius skirtumus – taip bus lengviau pasirinkti tinkamiausią produktą kasdienei veido odos priežiūrai. Nors pagrindinė prausiklio užduotis yra nuvalyti odą, jis taip pat gali atlikti ir kitas funkcijas, pavyzdžiui, kartu tai gali būti ir veido šveitiklis. Skiriamos kelios prausiklių rūšys:

  • Rūgštinis veido prausiklis (vadinamasis enziminis šveitiklis) su glikolio, pieno, gintaro ar kita rūgštimi turi antimikrobinių savybių, efektyviai padeda spręsti įvairias odos problemas. Tarp pirkėjų itin didelio populiarumo sulaukė „Oda“ prausiklis, kuris ne tik valo, bet ir paruošia odą kitoms priemonėms, pagerina jų įsisavinimą. Rūgštinis veido prausiklis nuo spuogų taip pat gali būti naudingas, nes jis dezinfekuoja ir pašalina mikrobus.
  • Veido pilingas – tai prausiklis, kurio sudėtyje yra šveičiamųjų dalelių. Jos švelniai masažuoja veido odą ir taip valo, pašalina negyvas ląsteles bei paskatina kraujotaką odos paviršiuje. Toks veido šveitiklis puikiai tinka mišriai ar riebiai odai – ant šių tipų odos kaupiasi daugiau nešvarumų.
  • Aliejinis prausiklis yra vienas natūraliausių pasirinkimų. Dažniausiai tokioms priemonėms gaminti naudojami augaliniai aliejai, kurie gali turėti odai įvairų teigiamą poveikį, pavyzdžiui, valyti, drėkinti, maitinti ir kt. Aliejinis prausiklis veidui tinka įvairių tipų odai, tačiau prieš naudojant reikėtų patikrinti, ar jis nedirgina odos, nesukelia alerginės reakcijos.
  • Bemuilis veido prausiklis-putos yra gaminamas iš natūralių sudedamųjų dalių ir pasižymi švelniu poveikiu. Jis puikiai nuvalo nešvarumus, o kadangi jo sudėtyje nėra muilo, tinka ir sausai odai prižiūrėti.
  • Vyriškas veido prausiklis gali būti tiek bemuilis, tiek rūgštinis prausiklis. Svarbiausia yra tai, kad vyrams subalansuotos priemonės pasižymi agresyvesniu poveikiu ir intensyviau valo – dėl didesnio prakaitavimo jų veido oda susiduria su didesne tarša.


Rūgštinis veido šveitiklis šiuo metu išgyvena savo aukso amžių – tai labai populiari odos priežiūros priemonė, kurią mielai renkasi įvairaus amžiaus moterys ir merginos. Daug pirkėjų dėmesio sulaukia „Oda“ prausiklis su glikolio rūgštimi – tai efektyvus pilingas veidui, kuris ne tik nuvalo odą, bet ir paskatina vidinius jos išsivalymo procesus. Toks veido prausiklis riebiai odai taip pat tinka ir gali padėti įveikti spuogų problemą. Nereikėtų galvoti, kad tai tik veido valiklis – kai kurie rūgštiniai prausikliai veidui taip pat gali būti naudojami kaip kaukės.


Veido prausikliai internetu – paprastai ir greitai

Norite pasirūpinti savo veido oda? Tuomet jūsų grožio krepšelyje privalo būti efektyvus prausiklis – tai nepakeičiama priemonė kasdienei odos priežiūrai. Mūsų parduotuvėje rasite platų įvairių rūšių prausiklių pasirinkimą, tad tikrai lengvai išsirinksite tai, kas geriausiai atitinka jūsų odos poreikius.


Internetu pirkti odos priežiūros priemones jums patiks – tai galite daryti jums patogiu metu, o įsigytas prekes operatyviai pristatome į bet kurį miestą ar miestelį. Be to, pirkdami pas mus visada galite ir sutaupyti – taikome daugybę nuolaidų ir dažnai vykdome akcijas, kai apsipirkti galima net iki keliasdešimt procentų pigiau.