Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Spalva
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Antakių dažai

Rasta 8 prekės(-ių).

Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

Tvarkingi antakiai pabrėžia veido bruožus, todėl labai svarbu jais pasirūpinti. Deja, su metais antakiai blunka, juos tamsinti prireikia ir pakeitus plaukų dažų spalvą. Tokiu atveju gelbsti antakių dažai, kurie grąžina plaukeliams išraiškingą spalvą.

Antakių dažai naudojimui namuose

Antakių dažymas namuose bus lengvas ir paprastas, jei pasirinksite kokybiškas priemones. Mūsų asortimentą sudaro įvairios priemonės: ilgalaikiai dažai antakiams, šešėliai, pieštukai, tušai ir kt. Atrinkome aukštos kokybės priemones, kurios užtikrina puikius rezultatus.

Antakių dažymas bus sėkmingas, jei laikysitės visų rekomendacijų. Lengviausia naudoti antakių pieštukus ir šešėlius – pirmiausia pabrėžkite antakių kontūrą, o tada užpildykite tarpus tarp plaukelių. Tokie antakių dažai kaip tušas patiks toms, kurios nori natūralaus atspalvio ir fiksacijos – išdžiūvęs tušas sukietėja ir užfiksuoja plaukelius, taip suteikdamas antakiams tvarkingą išvaizdą.

Ilgalaikiai antakių dažai padeda taupyti laiką

Jei kasdienis antakių dažymas vargina, rinkitės ilgalaikio dažymo priemones. Jas paprasta naudoti savarankiškai, o antakius dažyti prireiks tik kas kelias savaites – tai puikus būdas sutaupyti laiką, rytais praleidžiamą prie veidrodžio. Ilgalaikis antakių dažymas bus sėkmingas, jei laikysitės visų rekomendacijų, todėl prieš procedūrą atidžiai perskaitykite dažų naudojimo instrukciją.

O kad dažyti antakius būtų patogiau, mūsų asortimente rasite ir įvairių priemonių: lapelius po akimis, specialius indelius. Beje, kai kurie antakių dažai tinka ir blakstienoms dažyti, tad vienu kartu galėsite ilgesniam laikui paryškinti ir jas.