Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Spalva
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

Apsauga nuo saulės

Rasta 60 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 60 prekės(-ių)

Orams atšilus, noras pasilepinti saulės šiluma – visiškai natūralus. Juk net moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad tokia veikla gerina fizinę bei emocinę žmogaus būklę. Žinoma, negalima pamiršti, kad šiuo malonumu visgi reikia lepintis atsakingai – būtina naudoti apsaugines priemones. O platų jų asortimentą rasite mūsų parduotuvėje.

Kuo ypatingas kremas nuo saulės?

Savo tekstūra, kvapu ir poveikiu visi kremai atrodo panašūs, tačiau tik saulės kremai savo sudėtyje turi specialių medžiagų, kurios apsaugo odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Apsaugos nuo saulės lygį tokiuose kremuose žymi skaičius su trumpiniu SPF (saulės apsaugos faktorius). Kremai nuo saulės su didesniu SPF suteikia efektyvesnę ir ilgiau išliekančią apsaugą odai.

Saulės kosmetika pasižymi įvairia produktų gama ir nors saulės kremas yra populiariausia priemonė, galima rinktis ir kitą patinkančią alternatyvą, pavyzdžiui, aliejų, pienelį, purškiklį ar kt.

Apsauga nuo saulės reikalinga visiems ir visada

Klaidinga galvoti, kad kremas nuo saulės reikalingas tik deginantis. Iš tikrųjų su saulės spindulių žala oda gali susidurti kiekvieną dieną, paprasčiausiai leidžiant laiką atvirame ore, dirbant ar vaikštinėjant po miestą ir net žiemą – tuomet aktualiausias yra kremas nuo saulės veidui, nes kitas kūno dalis dengia drabužiai. Šaltojo sezono metu galima rinktis žemesnio lygio apsaugą, pavyzdžiui, SPF15. Toks saulės kremas gali būti naudojamas kaip makiažo pagrindas ir suteikia apsaugą nuo fotosenėjimo.

Apsauga nuo saulės reikalinga ir vaikams. Jiems geriausiai naudoti aukšto lygio apsaugą (SPF50 ar daugiau), nes vaikų oda yra jautresnė, greičiau nudega.

Veido kremas nuo saulės – puikus pasirinkimas

Veido odai skiriame daugiausiai dėmesio, tačiau ji patiria ir daugiausia žalos, todėl saulės poveikis jai gali turėti daugiau neigiamų pasekmių. Veido odos priežiūrai yra skirta speciali saulės kosmetika. Netepkite kūnui skirtų priemonių ant veido, nes jos gali sudirginti odą, sukelti alergines reakcijos – jų veikimas yra pernelyg intensyvus ir pritaikytas kūno odos poreikiams. Tačiau veido kremas nuo saulės suteikia ne tik apsaugą nuo UVA spindulių, bet ir kitų naudų:

  • Kovoja prieš senėjimą. Veiksmingais ingredientais praturtintas apsauginis kremas nuo saulės suteiks odai reikalingų medžiagų, sudrėkins ir sulėtins senėjimo procesus. Raukšlių dažnai atsiranda tada, kai veido oda išsausėja, todėl tinkamas drėkinimas padės išlaikyti jos stangrumą.
  • Drėkina ir maitina. Vitaminai, augalinės veikliosios medžiagos – savo sudėtimi saulės kremai nenusileidžia kasdieniams, todėl juos galite drąsiai naudoti.
  • Paruošia odą makiažui. Kremai nuo saulės geriausi yra tada, kai juos galima naudoti universaliai. Jei pasirinksite tokį, kurį galima naudoti kaip makiažo pagrindą tikrai daug išlošite – oda bus sudrėkinta, pamaitinta ir apsaugota nuo saulės spindulių žalos.

Kodėl reikalingas specialus kremas nuo saulės vaikams?

Apsauga nuo saulės vaikams yra itin svarbi, nes jų oda yra plona, jautri, greičiau nudega. Jiems skirti kremai yra švelnesni, nedirgina odos, tačiau suteikia efektyvią aukšto lygio apsaugą. Mažyliai daug juda, žaidžia, dažniau maudosi vandens telkiniuose, todėl daugelis jiems skirtų saulės kosmetikos priemonių yra atsparios vandeniui.

Mūsų asortimente rasite įvairių saulės apsaugos priemonių vaikams ir kūdikiams. Itin geras pasirinkimas yra mineralinis kremas nuo saulės, kuris tinka net jautriausiai odai ir patikimai ją apsaugo. O jei nuo saulės kremas vis dėlto nepadėjo, tai sumažinti odos sudirgimą ir raudonį padės specialus kremas po saulės vonių. Auginant vaikus, kremai po saulės turėtų būti kiekvienos mamos atostogų lagamine.

Kūno kremus su apsauga nuo saulės verta pirkti internetu

Kremus ir kitas priemones, skirtas odai nuo saulės apsaugoti, verta pirkti internetu – atsiliepimai padės išsirinkti, o nuolat vykdomos akcijos yra priežastis, kodėl kainos – labai patrauklios. Taip pat svarbu akcentuoti, kad pirkimas internetu padės jums sutaupyti laiko ir jo daugiau liks maloniam pasilepinimui saulės šiluma. Išsirinkite priemones efektyviai apsaugai nuo saulės mūsų parduotuvėje.