Filtruoti pagal
Kaina
Spalva
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

SKEYNDOR

Rasta 115 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 115 prekės(-ių)

Moksliniai tyrimai, naujausios veikliosios sudedamosios dalys ir naujoviška gaminių sudėtis – štai kas sudaro Skeyndor produktų pagrindą. Skeyndor kosmetika siekia matomų, tikrų rezultatų, tinkamų šiuolaikinėms reikliausioms klientėms ir klientams. Yra atlikti visų Skeyndor produktų dermatologiniai tyrimai, taip pat plataus vartojimo veiksmingumo tyrimai. Šios kompanijos gaminiai yra idealus pasirinkimas kiekvienam, kuris ieško efektyvių priemonių savo odos grožio puoselėjimui.

Įvairios paskirties priemonės visapusiškai priežiūrai užtikrinti

Ne paslaptis, kad kiekvieno iš mūsų oda reikalauja įvairiapusiškos priežiūros, todėl keista būtų manyti, kad tik kelios priemonės yra tai, ko reikia. Iš tiesų – nieko panašaus. Skeyndor gali pasiūlyti platų asortimentą visapusiškai odos priežiūrai. Asortimentą sudaro ne tik puikiai pažįstamos ir kiekvienoje moters vonioje vietą randančios priemonės, tokios kaip veido kremai, serumai, tonikai ir pan. Skeyndor puikiai kovoja ir su viso kūno odos problemomis čia ir dabar: taip trokštamos Skeyndor ampulės užpildo raukšles ir skaistina odą, stangrinamoji emulsija nuo strijų – ypač aktuali mamoms, ar moterims, netekusioms daug svorio; Skeyndor kremas, skirtas sunkiai įveikiamam celiulitui; drėkinamas kūno kremas; kūno serumas; apsauginis kremas nuo saulės; apsauginė emulsija nuo saulės; skysčius šalinantis gelis kojoms; raukšles užpildantis Skeyndor paakių kremas; ne tik maskuojanti, bet ir odos senėjimą stabdanti Skeyndor pudra, bei daugelis kitų.

Nesivadovaujama vien tik standartiniu požiūriu

Galima tik pasidžiaugti, kad Skeyndor yra vienas iš tų gamintojų, kuris tikrai nesivadovauja standartiniu požiūriu ir puikiai supranta, kad norint užtikrinti nepriekaištingą odos priežiūrą, nepakaks vien tik maitinančios ar drėkinančios priemonės. Ne paslaptis, kad mūsų oda susiduria su įvairiais veiksniais ir jie tikrai turi neigiamos įtakos. Štai, pavyzdžiui, kad ir miesto tarša – tai vienas iš veiksnių, dėl kurio oda gali greičiau prarasti drėgmę, spindesį, gali atsirasti jos papilkėjimas, daug smulkių raukšlelių. Tad Skeyndor novatoriškai reaguoja ir į šiuos veiksnius, siūlydama rinktis nuo miesto taršos apsaugančius kremus. Ne išimtis ir sunkiai įveikiamas celiulitas – jis kamuoja ne menką dalį moterų, todėl gamintojas taip pat turi sprendimą ir šiai problemai – kremą sunkiai įveikiamam celiulitui.

Kodėl verta Skeyndor gaminius pirkti internetu?

Priežasčių, kodėl Skeyndor gaminius verta pirkti internetu, tikrai netrūksta – tai ne tik padės jums sutaupyti laiko, tad daugiau jo turėsite grožio procedūroms atlikti, o taip pat leisi išvengti ir papildomų rūpesčių. Kaip žinia, streso nebuvimas taip pat yra viena iš gražios odos sąlygų. Na, ir, žinoma, nepamirškime dar vieno dalyko. Tai – gaminių kainos. Skeyndor akcija įvairiems šio gamintojo produktams nuolat vyksta mūsų el. parduotuvėje. Prenumeruok naujienlaiškį ir viską sužinok pirmas!