Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Dydis
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų dažymo įrankiai

Rasta 26 prekės(-ių).

Rodoma 1-26 iš 26 prekės(-ių)

Reikalingas šepetėlis plaukų dažymui? O gal norite atnaujinti visą savo kaip plaukų stilisto inventorių? Mūsų parduotuvėje siūlomi aukštos kokybės dažymo įrankiai profesionalams ir mėgėjams, kurie plaukus dažo namuose. Kokybiškus įrankius patogu ir paprasta naudoti, jie užtikrina, kad rezultatas kaskart dažant plaukus būtų tiesiog puikus.


Plaukų dažymo įrankiai profesionalams: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Šiems įrankiams sudarant didelį pasirinkimą, reikėtų nepamiršti įvertinti ir tam tikras detales. Plaukų dažymo indelis – norinčioms maksimalaus patogumo, pirmenybę derėtų teikti indeliui, ant kurio sienelės yra matavimo žymės. O taip pat puikiu pasirinkimu taps ir indelis, kurio dugnas – padengtas tvirtesne medžiaga: būsite tikri, kad stabiliai laikysis ant bet kokio paviršiaus.


Siekiant užtikrinti rankų odos apsaugą dažymo metu, būtina naudoti ir vienkartines pirštines. Rinkdamiesi jas, pirmiausia įvertinkite matmenis, o taip pat – patikrinkite, kiek pirštinių porų yra pakuotėje. Jei per dieną atliekate bent po kelias plaukų dažymo procedūras, iš karto investuokite į didelę pakuotę – toks variantas ne tik pigesnis, bet ir padės sutaupyti laiko.


O jei norite apsirūpinti viskuo, ko reikia, jums puikiai tiks plaukų dažymo rinkinys. Tai geras sprendimas ruošiantis dažyti plaukus namuose. Rinkinį paprastai sudaro plaukų dažymo šepetėliai, dubenėlis, mentelė ir kt.


Taip pat nepamirškite pasirūpinti ir plėvele plaukų dažymui, vatos padeliais, drabužių apsauga. Tik tinkamai pasiruošus darbui ateina geros dienos plaukų dažymui, o kai plaukų dažymo įrankiai prasti, tai ir rezultatas tikriausiai netenkins.


Plaukų dažymo šepetėlis – svarbiausias įrankis dažant plaukus

Teptukas plaukų dažymui yra pats svarbiausias įrankis. Jį rinkdamiesi įvertinkite ne tik šio įrankio apimtis (jei plaukus dažysite sruogelėmis, pirmenybę teikite smulkesniam įrankiui). Taip pat svarbus ir gaminio lankstumas – kuo lankstesni bus šereliai, tuo lengviau bus atskirti plaukus ir bus užtikrintas tolygus dažų padengimas. Didesnis plaukų dažymo šepetėlis tiks dažų maišymui, tonavimui, o mažesni – sruogavimui.


Na, o norintieji, kad šepetėlio priežiūra būtų ypač paprasta, t. y., būtų galima jį greitai bei lengvai išplauti, derėtų rinktis pagamintą iš silikono. Tiesa, toks gaminys turi ir dar vieną privalumą: dažų sunaudosite mažiau.


Kodėl verta pirkti internetu?

Netrūksta argumentų, kodėl įvairios priemonės – vienkartinės pirštinės, plaukų dažymo teptukas, indelis dažams ar kitos priemonės, turėtų būti įsigyjamos internetu. Visų pirma, galėsite apsipirkti sau patogiausiu metu; antra – reikalingų gaminių įsigysite tiesiog neišeidamos iš namų.


Žinoma, taip pat svarbu nepamiršti, kad daugeliui aktuali ne tik galimybė patogiai bei greitai įsigyti reikalingų prekių, bet ir padaryti tai neišleidžiant daug. Taip ir nutiks, jei apsipirksite pas mus: mūsų internetinėje parduotuvėje labai dažnai vykdomos akcijos ir jos yra puikios kainos garantas: už prekes mokėsite net iki keliasdešimt procentų pigiau.