Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Spalva
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Savaiminio įdegio kremai

Rasta 53 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 53 prekės(-ių)

Nepriekaištingas įdegis visada atrodo žavingai, tačiau kaip jį gauti, jei nėra galimybės išvykti į šiltus kraštus? Savaiminis įdegis yra puikus būdas suteikti odai dailią išvaizdą. Mūsų parduotuvėje siūlomi įdegio kremai, putos ir kiti produktai padės susikurti saulės nubučiuotos odos išvaizdą. Iš didelės įvairovės atrinkome aukštos kokybės produktus, kuriuos paprasta naudoti, o rezultatas visada yra džiuginantis.

Savaiminio įdegio kremas veidui

Moterys ir merginos dažniausiai nori suteikti įdegį veido odai. Tai puiki alternatyva tonuojantiems kremams ar makiažo pagrindui, tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, kad įdegio kremas, skirtas kūnui, veido odai netiks. Jei nesilaikysite šios rekomendacijos, rezultatas tikriausiai nenudžiugins.

Atminkite, kad veidui tinka tik savaiminio įdegio priemonės: įdegio kremas, įdegio lašai, aliejus. Pirkėjoms dažnai kyla klausimas, koks geriausias savaiminio įdegio kremas? Deja, vieno atsakymo nėra: vienoms patinka švelnus įdegis, o kitos nori ryškaus rezultato. Vis dėlto, atsižvelgiant į naudojimo paprastumą ir tolygų atspalvį išsiskiria savaiminio įdegio lašai veidui ir dekoltė sričiai. Porą lašelių tereikia sumaišyti su naudojmu kremu, losjonu ar emulsija ir patepti veidą prieš naktį. O nubusite jau su nuostabiu įdegiu!

Be to, veidui skirti kremai įdegiui yra praturtinti vertingais ingredientais. Juose dažnai naudojamas vitaminas E, kokosų, avokadų ar kiti augaliniai aliejai, o tai padeda sudrėkinti, pamaitinti odą, stabdo senėjimo procesus. Žinoma, įdegio kremai nepakeis kasdienei odos priežiūrai skirtų kosmetinių produktų, tačiau malonu žinoti, kad jie taip pat puoselėja jūsų odą.

Savaiminio įdegio putos ir kremai kūnui

Kūno odai skirtos intensyvesnio poveikio įdegio priemonės, palyginti su veidu. Skiriasi ir pati oda – kūno oda yra storesnė, be to, ji dažniau susiduria su trintimi, kurią sukelia drabužiai. Kūno odai dažniausiai naudojamas kremas įdegiui, putos, sausieji aliejai, servetėlės. Tai priemonės, kurias lengva ir paprasta naudoti, rezultatas visada puikus, o ir procedūra kainuos daug pigiau nei purškiamas įdegis.

Savaiminio įdegio produktų asortimente lengvai rasite jūsų poreikius atitinkančias priemones. Prie kiekvieno produkto pateikiame išsamią informaciją ir naudojimo rekomendacijas. Beje, kiekvieną odą įdegio produktai veikia skirtingai, tad jei draugė teigia, kad mano įdegio putos yra geriausios, aklai netikėkite. Reikėtų įvertinti savo odos tipą ir pasirinkti tai, kad atsitinka individualius poreikius.

Moterys ir merginos mėgsta naudoti įdegio putas kojoms, nes jos lengvai dengiasi, o įdegio efektas išsilaiko net iki 10 dienų. Vis dėlto putos gali šiek tiek sausinti, tad jei jūsų oda sausa, geriau rinktis kremą su maitinančiais ingredientais, servetėles ar aliejų. Sausai odai taip pat verta paieškoti praturtintos sudėties priemonių, kurios drėkina ir puoselėja.

Jei daug keliaujate, patogiausias pasirinkimas yra savaiminio įdegio servetėlės – jos neužima daug vietos, o naudojimas itin paprastas ir greitas. Nereikia sukti galvos dėl odos padengimo priemone. Nepamirškite įvertinti ir to, kad priklausomai nuo pasirinktos priemonės skiriasi ir laikotarpis, kiek išsilaiko savaiminis įdegis.

Kuo tepti savaiminio įdegio priemones?

Tolygus savaiminio įdegio priemonės pasirinkimas yra itin svarbus. Nors šiuolaikinės priemonės įdegiui yra sukurtos taip, kad jas būtų lengva naudoti, netolygus padengimas gali sukelti atspalvio netolygumų. Dėl to geriausia naudoti specialią pirštinę – ją galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Prieš savaiminio įdegio priemonių naudojimą rekomenduojamą atlikti odos šveitimą – taip įdegis bus tolygesnis ir išsilaikys ilgiau. Tada ant švarios odos specialia pirštine tepkite pasirinktą priemonę. Pirštinę galima naudoti kremams, putoms, aliejams ir kt. Po naudojimo pirštinę kruopščiai išplaukite po tekančiu vandeniu, su muilu ir išdžiovinkite – ją galėsite naudoti dar daugybę kartų.

Rekomendacijos, kad savaiminis įdegis būtų gražus

Ir pasirinktas įdegio kremas, ir įdegio lašai nesuteiks norimo rezultato, jei nepaisysite gamintojo rekomendacijų. Prieš priemonės naudojimą atidžiai perskaitykite visą pateikiamą informaciją. Neeksperimentuokite ir nekeiskite priemonės laikymo ant odos laiko – daugelis eksperimentų baigiasi netolygiu įdegiu ar dėmėmis, o neteisingas naudojimas gali sugadinti net ir geriausios priemonės poveikį.

Venkite tepti priemonę ant plaukų, paakių zonose. Taip pat svarbu paisyti ir laikymo sąlygų – tai padės užtikrinti, kad priemonė išlaikyti reikiamą tekstūrą ir bus tinkama naudoti ateityje.

Kodėl savaiminio įdegio priemones verta pirkti internetu?

Sprendimas pirkti savaiminio įdegio priemones internetu, padės sutaupyti daug laiko, išvengti papildomų rūpesčių, o svarbiausia – reguliariai vykdomos akcijos garantuos, kad kainos bus itin patrauklios.

Mūsų parduotuvėje rasite platų savaiminio įdegio priemonių asortimentą. Išsirinkti nebus sunku, nes prie kiekvieno produkto pateikiama detali informacija. Patogu tai, kad galite iš karto įsigyti ir specialią pirštinę ar odos šveitiklio. Taupykite savo laiką ir pirkite veido bei kūno priežiūrai reikalingas priemones mūsų parduotuvėje. Kruopščiai atrinktame asortimente rasite patikimus produktus, kurie suteikia puikų rezultatą. Džiaugtis gražiu įdegiu dar niekada nebuvo šitaip lengva!