Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Veido kremai su SPF

Rasta 14 prekės(-ių).

Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)

Leisti laiką saulės šviesoje yra malonu ir labai naudinga: gaminasi vitaminas D, gerėja emocijos bei grūdinamas organizmas. Maži ultravioletinių spindulių kiekiai yra būtini, tačiau ilgalaikis saulės poveikis gali turėti neigiamos įtakos, o ypač – jautresnei veido odai. Intensyvios saulės vonios lėtina odos atsinaujinimo procesus, ardo kolageno ir elastino tinklus, skatina uždegimines reakcijas, gali tapti raukšlių, pigmentinių dėmių ar net kitų sunkesnių susirgimų priežastimi. Veido kremas padeda nuo visų šių neigiamų veiksnių apsisaugoti.


Kremas nuo saulės – apsauga visus metus

Tik kremas nuo saulės gali apsaugoti odą nuo neigiamo UV spindulių poveikio. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad kremai su SPF veidui rekomenduojami ne tik vasarą, bet ir žiemos metu, o ypač tai aktualu slidinėjantiems kalnuose. Jei oda nėra įpratusi prie saulės spindulių ar yra linkusi itin greitai ir stipriai rausti, kremai nuo saulės turėtų būti naudojami ištisus metus.


Atkreipkite dėmesį: SPF kremas gali būti turėti ir drėkinamųjų ar maitinamųjų savybių, tačiau nebūtinai. Jei veido kremas nuo saulės yra skirtas tik apsaugai, papildomai turėtų būti naudojamas drėkinantis veido kremas ar kita priemonė, pritaikyta odos poreikiams.


Kokio lygio apsauga nuo saulės reikalinga mano odai?

SPF (saulės apsaugos faktorius) – tai matavimo sistema, kuri nurodo, kiek laiko pasirinkta priemonė apsaugos nuo UVB spindulių. Vidutiniškai oda degti pradeda po 15 minučių. Pavyzdžiui, pasitepus kremu nuo saulės su SPF15 saugiai degintis galima apie 225 minutes (15x15), o su SPF 50 veidui – daugiau nei 500. Jeigu neapsaugota oda pradeda rausti po 5 minučių, tada reikėtų skaičiuoti 15x5: raudonai nenudegsite saulėje praleidę apie 75 minutes. Tiesa, apsauga nuo UVA į šią matavimo sistemą neįeina, todėl reikėtų ieškoti tokių priemonių, kurių sudėtyse yra cinko, titano dioksido ar avobenzono.


Veido kremai paprastai apsaugos nuo saulės faktoriaus apskritai neturi arba jis siekia tik SPF15. Tokios apsaugos vasarą yra per maža, todėl papildomai turėtų būt naudojamas apsauginis kremas nuo saulės veidui.


Ką daryti, jeigu vis dėlto stipriai nudegėte?

Nudegus saulėje oda parausta, išsausėja, gali atsirasti pigmentinių dėmių. Drėkinamasis veido kremas yra pirmoji pagalba – jis padeda atkurti drėgmės balansą ir saugo odą nuo išsausėjimo. Nudegimo atveju geriausias veido kremas, praturtintas hialuronu ir alijošiumi, nes jis ramina odą ir suteikia jai taip reikalingos drėgmės, kad ji galėtų greičiau regeneruoti. Venkite riebių kremų – jie nudegusios odos priežiūrai netinka, gali dirginti.


Kodėl nudegama saulėje? Jei apsauga nuo saulės naudojama neteisingai, oda gali gana greitai nudegti. SPF kremas veidui yra efektyvi priemonė, tačiau reikia prisiminti, kad jis neatsparus vandeniui, nusitrina liečiant veidą. SPF kremai veidui turėtų būti tepami kaskart po maudynių jūroje ar baseine, taip atnaujinant apsaugą. Jei naudojamas mineralinis kremas nuo saulės, jį reikės tepti dažniau.


Reikalingas apsauginis kremas nuo saulės? Pirkite pas mus!

Kremas nuo saulės veidui – geriausia apsauga nuo nudegimų ir raudonio. Apsauga nuo saulės veidui reikalinga ištisus metus, todėl kviečiame išsirinkti tam tinkamas priemones. Plačiame mūsų parduotuvės asortimente siūlomi kokybiški kremai su SPF, kremai po saulės vonių ir kitos veido bei kūno odos priežiūros priemonės.


Mūsų parduotuvėje apsipirkti galite bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos – jums reikės tik telefono ar kompiuterio ir interneto. Išsirinkite, o užsakytas prekes operatyviai pristatysime į jūsų pasirinktą vietą. Atraskite patogumą pirkti internetu ir sutaupykite – dažnai siūlome įvairias nuolaidas ir akcijas. Taip mūsų pirkėjai gali nemažai sutaupyti ir pasirūpinti savo grožiu.