Dovanų rinkiniai 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-10%
24,30 € 27,00 €
Veido priežiūros priemonių rinkinys Retinol Anti-Aging Starter Kit

Veido priežiūros priemonių rinkinys Retinol Anti-Aging Starter Kit, tinka visų tipų odai.   Rinkinį sudaro: gelinis veido odos prausiklis, 60 ml, gelinis paakių kremas, 7 g., serumas nuo raukšlių, 15 ml., naktinis veido odos kremas, 20 g.  

24,30 € 27,00 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
27,00 € 30,00 €
Veido priežiūros priemonių rinkinys Retinol Super Starter Kit

Rinkinį sudaro: priemonė paakių odai, 7 g., stangrinanti priemonė veido odai, 7 g. intensyvus serumas veido odai, 15 ml.

27,00 € 30,00 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
64,80 € 72,00 €
Vyriški kvepalai 18.21 Man Made Sweet Tobacco Spirits 100ml

64,80 € 72,00 € -10%
Sumažinta kaina!
-15%
50,56 € 59,48 €
Paakių ir blakstienų priežiūros rinkinys Germaine de Capuccini Magnify

PAAKIŲ KREMAS 15ml + BLAKSTIENŲ AUGIMĄ SKATINANTIS SERUMAS 2x5ml

50,56 € 59,48 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
300,00 € 375,00 €
Prabangus, senėjimą stabdantis veido priežiūros rinkinys Skeyndor Timeless

Rinkinyje rasite: Priešraukšlinį veido kremas SKEYNDOR Timeless Prodigy 50ml, Priešraukšlinį veido eleksyrą 3x15ml

300,00 € 375,00 € -20%
Sumažinta kaina!
-20%
316,00 € 395,00 €
Prabangus, senėjimą stabdantis ir odą stangrinantis veido priežiūros

Rinkinyje rasite: Priešraukšlinį veido serumą SKEYNDOR Timeless Prodigy 50ml ir priešraukšlinį, prabangų veido eleksyrą SKEYNDOR  TIMELESS PRODIGY 3x15ml 

316,00 € 395,00 € -20%
Sumažinta kaina!
-25%
21,75 € 29,00 €
Kelioninis rinkinys LINK-D TRAVEL KIT

21,75 € 29,00 € -25%
Sumažinta kaina!
-10%
26,10 € 29,00 €
Plaukų ir kūno priežiūros rinkinys Saryna Key Repair Set

26,10 € 29,00 € -10%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 114 prekių(-ės)
Dovanų rinkiniai

Kiekvieno iš mūsų gyvenime gausu progų, kai ieškome dovanų: mamai, tėčiui, antrai pusei, broliui, draugams ar kitiems, kurie mums svarbūs bei brangūs. Kiekvienai dovanai keliami itin dideli reikalavimai. Tačiau bene labiausiai norisi, kad dovana ne tik pradžiugintų, bet ir neštų realią naudą pavyzdžiui, puoselėtų mūsų grožį bei gerintų savijautą, didintų pasitikėjimą savimi. Siekiant šių tikslų, puikiu pasirinkimu gali tapti dekoratyviai atrodantys dovanų rinkiniai, kuriuos sudaro grožiui puoselėti skirtos priemonės bei reikmenys. Tokių rinkinių rasite ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Veido priežiūra taps maloniu kasdieniu ritualu naudojant tinkamai parinktus rinkinius

Jei norima džiaugtis skaisčia ir sveika veido oda, tai jos priežiūra turi tapti kasdieniu ritualu, be to, reikalingos įvairios priemonės. Tad, jei norite palengvinti kasdienybę svarbiam žmogui, puikiu pasirinkimu taps veido priežiūrai skirti rinkiniai. Rinkdamiesi tokio pobūdžio rinkinį, atkreipkite dėmesį į tai, kokios dalys jį sudaro (kuo jų daugiau, tuo labiau bus puoselėjama veido oda. O taip pat nepamirškite įvertinti ir odos tipo.

Visavertė plaukų priežiūra

Kad plaukai būtų sveiki, stiprūs ir blizgėtų, taip pat prireiks ne vienos priemonės, todėl rinkiniai – ko gero, idealiausias sprendimas. Rinkdami dovanų rinkinį, nepamirškite įvertinti jį gausiančio asmens plaukų tipo, o taip pat – siekiamas išspręsti problemas, pavyzdžiui, nepaklusnūs ar purumą praradę plaukai.

Nepriekaištinga kūno priežiūra

Klysta tie, kurie galvoja, kad kūno odai galima skirti mažiau dėmesio, laiko bei pastangų nei veido odai. Nieko panašaus – jei norite užtikrinti nepriekaištingą priežiūrą, jums teks skirti nemažai laiko, ir ne ką mažiau priemonių. Taigi, produktų rinkiniai, skirti kūno odai prižiūrėti, yra puiki dovana. Rinkdamiesi ją, nepamirškite įvertinti, koks yra dovaną gausiančio žmogaus odos tipas, ar kokias problemas siekiama išspręsti. Na, ir, žinoma, nepamiškite, kad kuo daugiau dalių turės rinkinys, tuo daugiau galimybių palepinti odą turės jums svarbus žmogus.

Kodėl grožio rinkiniai yra jūsų dėmesio vertas pasirinkimas?

Ieškodami dovanos svarbiam žmogui, galite rinktis kone iš tūkstančių pasirinkimų. Tačiau tikrai netrūksta priežasčių, kodėl būtent grožio rinkiniai yra idealus pasirinkimas. Visų pirma, galite būti tikri, kad tokia dovana bus labai reikalinga – juk plaukais, veido ar kūno oda rūpintis yra privalu kiekvienam iš mūsų. Tačiau ir tai dar ne viskas – rinkinį sudarančios dalys, puikiai dera viena su kita ir papildo, todėl užtikrinamas efektyvumas, veiksmingumas ir geriausi rezultatai. Ne ką mažiau svarbus yra ir jūsų laikas – dėmesį verta atkreipti į tai, kad išrinkti dovanų rinkinį, dažniausiai prireikia mažiau laiko, negu 3 – 4 atskirus dovaną sudarysiančius komponentus. Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad visi dovanų rinkiniai yra ypač stilingose bei puošniuose pakuotėse, tad sukuriama šventinė nuotaika.

Kodėl plaukų, veido ar kūno odos priežiūros rinkiniai turėtų būti įsigyjami internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl rinkiniai, kuriuos sudaro aukštos kokybės priežiūros priemonės, turėtų būti įsigyjami internetu. Visų pirma, tai yra idealus sprendimas visiems, kuriuos domina dovanos pigiau – mūsų internetinėje akcija yra itin dažnas reiškinys. Todėl, kai kurių rinkinių kaina gali sumažėti keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad renkant dovanas, labai svarbu skirti pakankamai dėmesio bei laiko, kad kiekvienas gautų tai, kas iš tiesų jam patiktų ir būtų reikalinga. Tačiau, kai lankotės sausakimšoje parduotuvėje ar esate priverstas taikytis prie jos darbo laiko, gali būti sudėtinga skirti pakankamai dėmesio dovanos paieškai. Taigi, pirkimas internetu situaciją keičia iš esmės – perkant tiesiog iš namų, sudaromos pačios palankiausios sąlygos, be to, šiam procesui galite skirti tiek laiko, kiek norite. Visa tai sukuria geriausias galimybes surasti tobulai tinkančias dovanas jums svarbiems žmonėms.