Paakių kaukės paakiams 

Rūšiuoti pagal
-20%
19,20 € 24,00 €
Paakių kontūro kremas SESDERMA C-VIT 15ml

19,20 € 24,00 € -20%
Sumažinta kaina!
-10%
3,51 € 3,90 €
Paakių kaukė su kolagenu ir auksu Tammanu

3,51 € 3,90 € -10%
Sumažinta kaina!
-38%
38,87 € 62,70 €
Nauja
Hidrogelio paakių pagalvėlių rinkinys Be Osom Gold Pearl Hydrogel Eye Patch

3 UŽ 2 KAINĄ! 

38,87 € 62,70 € -38%
Sumažinta kaina!
-25%
7,88 € 10,50 €
Rodoma 1 - 25 iš 25 prekių(-ės)
Paakių kaukės paakiams

Atsižvelgiant į tai, kad paakių zonos oda yra maždaug 4 kartus plonesnė, jautresnė, o tai pat ir gerokai sausesnė, nei kitų kūno dalių, tampa aišku, kad jai būtina ypatinga priežiūra. Šiuo atveju ypač puikiu pasirinkimu tampa puoselėjančios, gaivinančios, jauninančios, drėkinančios, šviesinančios ir kitokį teigiamą poveikį turinčios paakių kaukės.

Ypač svarbu užtikrinti kokybišką paakių odos drėkinimą

Tik užtikrinus pakankamą paakių odos drėkinimą, galima išsaugoti jos jaunystę. Atsižvelgiant į tai, kad paakių oda yra kur kas sausesnė nei kitų kūno vietų (taip yra todėl, kad riebalinių liaukų – kur kas mažiau), viena pagrindinių jūsų veido priežiūros priemonių krepšelio prekių turėtų tapti drėkinanti paakių kaukė. Pakankamą drėkinimą paakių odos poveikį užtikrins paakių kaukės (paakių kaukės padeliai ar lapeliai), praturtintos hialurono rūgštimi, kolagenu, vitaminu E. Be to, tai yra puikus pasirinkimas ir toms dailiosios lyties atstovėms, kurias domina paakių kaukės nuo raukšlių.

Kas apsaugos nuo juodų ratilų, patinimo ir paburkimo?

Juodi ratilai, paakių patinimas ar paburkimas – daugeliui dailiosios lyties atstovių puikiai pažįstamos problemos, juk neretai iš jų tenka patirti daug streso, nemigo naktis ar dirbti ypač įtemptu grafiku. Tačiau šias problemas galima spręsti ypač greitai ir efektyviai, pasirenkant tinkamas paakių kaukes. Viena iš jų yra Purederm Dark Circle Reducer Eye Patches Sun flower seed oil – paakių kaukė, kuri ne tik pašalins tamsius ratilus, bet ir suteiks odai elastingumo bei švelnumo. Verta atkreipti dėmesį ir į Purederm Eye Puffiness Minimizing Patches Ginkgo paakių kaukę, kuri praturtinta graikinių riešutų bei ginkmedžio ekstraktais, ne tik pagerina kraujotaką ir sumažina patinimą, bet ir suteikia odai lygumo, tvirtumo. Tos dailiosios lyties atstovės, kurios išvardintų problemų sprendimui yra pasiruošusios laiko skirti kasdien, turėtų išbandyti 30 dienų programą nuo patinimų ir tamsių ratilų po akimis INCAROSE My Eyes. Rezultatas po mėnesio – įvairiapusis bei maloniai stebinantis: nebeliks nuovargio žymių; tamsių ratilų; patinimų bei smulkių raukšlių.

Mėlynieji ekranai – jūsų paakių odos priešas

Šiandien, kai didžioji dalis žmonių praleidžia itin daug laiko naudodamiesi kompiuteriais, planšetėmis ar išmaniaisiais telefonais, nereikia pamiršti, kad šie įrenginiai teikia ne tik naudą, bet ir gali atnešti tam tikros žalos, pavyzdžiui, neigiamai paveikti jūsų odą. Mėlynųjų ekranų spinduliavimas gali tapti viena iš priežasčių, dėl kurios jūsų oda greičiau praras drėgmę, skaistumą bei gaivumą. Na, o atsižvelgiant į tai, kad paakių oda yra gerokai plonesnė nei likusi veido oda, ypač svarbu nepamiršti tinkamos priežiūros. Šiuo atveju pasirinkimu gali tapti hidrogelinė kaukė odai aplink akis, Incarose Hydrogel mask, kuri apsaugos nuo neigiamo mėlynųjų ekranų šviesos poveikio.

Kodėl verta pirkti internetu?

Priežasčių, kodėl šias ir kitas paakių kaukes verta įsigyti internetu, tikrai netrūksta – visų pirma sutaupysite laiko ir savo grožiu pasirūpinsite neišeidamos iš namų. Antra – atsiliepimai padės pasirinkti tinkamai, o trečia – reguliariai vykdomos akcijos užtikrins, kad norimų prekių įsigysite pigiau.