Atstatomasis losjonas su keratinu DSD DELUXE Dixidox de Luxe Keratin Treatment Lotion 4.4 10ml 1vnt
  • −15%
GB387320

DSD de Luxe Atstatomasis losjonas su keratinu DSD DELUXE Dixidox de Luxe Keratin Treatment Lotion 4.4 10ml 1vnt

(0)
3,23 €
3,80 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

Priemonė padeda stimuliuoti galvos odos mikrocirkuliaciją ir pagerina plaukų būklę. Sudėtyje yra didelė koncentracija plaukus stimuliuojančių komponentų: kofeino, placentos baltymų, kraujagysles plečiančių komponentų (kapsaicino) ir mielių ekstrakto. Po procedūros, jūsų plaukai pradės spindėti, taps stipresni ir puresni.

  

Naudojimas: prieš naudojimą, gerai suplakite. Tepkite ant galvos odos, kai plaukai yra sausi arba drėgni, ir švelniai įmasažuokite, kol priemonė visiškai susigers. Po losjono naudojimo, rekomenduojama iš karto netrinkti plaukų, kad aktyviosios produkte esančios dalelės spėtų paveikti odą ir plaukus. Prieš losjono naudojimą, rekomenduojama plaukus išplauti šampūnu su keratinu ir naudoti kaukę su keratinu.

 

Kursą sudaro 10 ampulių, po 10ml

  

Dėmesio - visi gydomieji losjonai yra praturtinti veikliosiomis medžiagomis, kurios turi gydomųjų savybių taigi normalu, kad po naudojimo gali atsirasti šildomasis arba šaldomasis pojūtis, o priemonei patekus ant odos, gali atsirasti paraudimų.

  

„DSD” - sveikai atrodantys plaukai nuo šaknų iki pat galiukų.

  

Ingredientai: Resorcinol, Salicylic Acid, Caffeine, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Placental Protein, (Capsicum Frutescens) Extract, Faex (Yeast Extract), Thiamine Hcl, Pyridoxine, Niacinamide, Riboflavin.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)