Germaine de Capuccini Intensyviai maitinantis kremas PRO 60+ 50ml

GB100878

76,05 €

84,50 €

Prekės šiuo metu neturimeAprašymas

Germaine de Capuccini praplėtė grožio sampratą, kalbėdama apie natūralų grožį brandžiame amžiuje.

 

PRO 60+ - tai naujas TIMEXPERT SRNS linijos produktas, skirtas pilnai gyvybingumo moteriai, manančiai, kad branda – tai geriausias jos gyvenimo tarpsnis

 

Tai tikros moterys, nebijančios senti ir išdidžiai demonstruojančios „geruosius savo senėjimo požymius”

  

 

Intensyviai maitinantis kremas aukščiausių poreikių turinčiai odai savo sudėtyje turi RC-Advanced kompleksą, kuris veikia kaip esminė pagalba amžiaus nualintai odai, kad ji galėtų atlikti svarbiausias odos jaunatviškumą palaikančias funkcijas – apsaugoti save dienos metu ir atstatyti ląsteles nakties metu. Turtingos, aksominės tekstūros kremas greitai susigeria į odą. Priemonę naudojant diena po dienos sumažėja visi senėjimo požymiai, oda tampa intensyviai pamaitinta, sustiprinta ir atstatyta, atgavusi elastingumą, tolygią spalvą, švytėjimą bei komforto pojūtį.

  

Naudojimas: Kasdien, ryte ir vakare, ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir dekolte odos. Norint stipresnio efekto, prieš kremą rekomenduojama naudoti Repair Night Progress.

 

  

Patikrinta dermatologų.

 

  

Veikliosios medžiagos:

 

  • Aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis - Natūralus drėkinamasis faktorius, odos paviršiuje suformuojantis mikroplėvelę, apsaugančią odą nuo drėgmės netekimo ir išorės agresorių. Per trumpą laiką oda tampa elastingesnė, glotnesnė, dingsta šerpetojimas.
  • RC-Advanced kompleksas - Suteikia brandžiai odai energijos, kuri reikalinga atlikti svarbiausioms apsauginėms ir atstatomosioms funkcijoms dienos ir nakties metu tokiu pat ritmu, kaip tai dar jauna oda. Apsaugo ir atstato pažeistą DNR, taip prailgindamas ląstelių gyvavimą ir atit
  • Biologiškai aktyvūs citokinai - Atstato odos tankį net giliausiuose odos sluoksniuose, vienu metu atlikdami tris funkcijas: atstatymą, re-epitelizaciją ir didina savisaugos mechanizmą.
  • Epigenolis - Gerina odos elastingumą, stangrumą, raukšlės tampa mažiau pastebimos, oda atrodo jaunatviškesnė.