Lakštinė veido kaukė su kolagenu Ekel Super Natural Ampoule Mask Collagen 25g

8809540513337

2,20 €


Aprašymas

Kolagenas yra dažniausiai jūsų kūne pasitaikantis proteinas. Jis yra pagrindinis komponentas, iš kurio yra sudaromi jungiamieji audiniai., tarp jų ir oda. Kolagenas turi daugybę funkcijų, tokių kaip kaulų stiprinimas ar veido odos drėkinimas bei lankstumas. Tyrimo metu buvo įrodyta, jog moterims, naudojusioms kolageno preparatus aštuonias savaites, oda tapo mažiau išsausėjusi bei pagerėjo jų odos elastingumas, be to jų raukšlių gylis gerokai sumažėjo. Super Natural Ampoule kaukė su kolagenu ne tiik atgaivins jūsų odą, bet ir sumažins jos raukšlėtumą bei sugrąžins jūsų veidui prarastą drėgmę.

  

Kaip naudoti? Nuimkite plėvelę ir uždėkite kaukę ant švarios, nusausintos veido odos. Palikite veikti 20–30 minučių. Kaukę švelniai nuimkite ir likusį serumą įmasažuokite į odą.

  

PATARIMAS: Jei norite papildomo vėsinančio ir raminančio efekto, kaukes laikykite šaldytuve.

 

SUDĖTIS: Water, Propylene Glycol, Glycerin, Hydroluzed Collagen (0,0025 % ) Polysorbate 80, Carbomer 940, Triethanolamine, Butulene glycol, Hydroxyethylcellulose, Adenosine, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Portulaca Oleracea Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Dipropylene Glycol, Diospyros Kaki Leaf Extract, Ulmus Campestris (Elm) Bark Extract, Plantago Asiatica Extract, Laminaria Digitata Extract, Salix Alba (Willow) bark Extract, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Fragrance.

Susiję produktai