Raminamoji kaukė Germaine de Caupiccini So delicate 200 ml

652034

Intense Relief

Smulkiau

42,50 €

50,00 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

So Delicate raminamoji kaukė labai jautriai odai.

 

Sumažina pabrinkimus ir odos sudirgimą. Suteikia komforto ir gaivumo jausmą. Oda tampa švelni ir skaisti. Maloni tekstūra lengvai pasiskirsto ant odos.

 

 

SO DELICATE linija - ideali priežiūra jautriai, sudirgusiai odai veikia trimis etapais:

 

  • Drėkina ir maitina;
  • Atstato ir stiprina natūralią odos apsaugą
  • Nuramina odą ir suteikia komforto jausmą

 

SO DELICATE linijos efektyvumo testai buvo atliekami daugiau kaip 300 sesijų su daugiau kaip 150 žmonių, turinčių būdingų jautriai odai problemų. Šie testai buvo vykdomi daugiau kaip trejus metus, nuolat tobulinant produktų formules, kol buvo pasiekti geriausi rezultatai. 89% testuojamųjų diskomfortas ir jautrios odos požymiai išnyko jau po pirmosios bandymo su SO DELICATE profesionalia linija sesijos.

 

Antialerginiai produktai. Visi SO DELICATE produktai išlaikė antialergetinius testus.

 

DERMATOLOGIŠKAI IR OFTALMOLOGIŠKAI testuota ant jautrios odos.

 

Natūralumas.

 

Pagrindiniai produktų ingredientai:

 

• Fito-aktyvūs ekstraktai. Ekskliuzyvinė natūralių augalinių ekstraktų kombinacija: lubino, kukurūzo, arnikos, medetkos, morkų ir ryžių. Pasižymi raminančiomis, glotninančiomis, atstatnčiois odos saviasaugos mechanizmus savybėmis.

 

• Defensitive Complex- Apsauginis kompleksas. Sudarytas iš rozmarino, arbatos, ramunėlės, saldymedžio, Azijinės centelės, japoninės rūgties, baikalinės kalpokės, ir kt. augalų ekstraktų. Pasižymi ultra raminančiu ir antioksidaciniu poveikiu.

 

• Ceramidų ir lipidų specialus mišinys sustiprina raginį ypatingai jautrios odos sluoksnį, maksimaliai sumažinant jos jautrumą. Dalyvauja kaip unikalus transporteris, užkertantis kelią drėgmės praradimui.

 

 

Komfortas. Kuriant šią liniją ypatingai stengtasi pagaminti maksimaliai atpalaiduojančias ir komfortą suteikiančias tekstūras ir formules, kadangi jautrią odą turintys klientai dažniausiai skundžiasi perštėjimu, deginimu, tempimu ir pan.

 

  

Naudojimas:
Kaukę užtepkite ant švarios veido, kaklo ir dekolte odos. Palaikykite 15-20 min. ir gausiai nuplaukite vandeniu. 

Specifikacijos

Odos tipas Jautriai odai
Odos poreikiai Raminimas
Sritis Veidui