Priešraukšlinė kaukė su perlais ir auksu GMT BEAUTY Antiwrinkle Mask Pearl & Gold 200g

ATW.02.

29,20 €


Aprašymas

Kaukė lyginanti raukšles su auksu ir perlais: Plastikizuojanti, giliai regeneruojanti kaukė veido, kaklo, krūtinės ir dekoltės zonose. Lėtina odos senėjimo procesą, pašalina nuovargio pėdsakus, drėkina, atstato mineralinį balansą odoje. Kaukė atstato odą, ji įgauna šviežią ir spinduliuojančią išvaizdą.

  

Poveikis:  Prabangi kaukė turinti stiprią praturtintą sudėtį su anti-senėjimo efektu. Kaukė modeliuoja ir formuoja, stangrina, tonizuoja, pašalina raukšles ir atstato veido ovalą. Kaukės sudėtyje esantys dumbliai drėkina, minkština ir maitina odą. Atstato odos apsauginį sluoksnį.

  

Kaukė sudėtyje yra 100% natūrali perlų pudra. Unikali pudros sudėtis – kalcio druska (aragonitas) reguliuoja apsaugines savybes ir odos sveikatinimą. Perlų proteinai (conicholin) suteikia natūralų UV odos apsaugą, reguliuoja odos filiologinį pH, aktyvina regeneracijos funkcijas ir normalizuoja medžiagų apykaitos procesus odos ląstelėse.

  
Aukso dalelės veikia kaip antioksidantas, taip pat veikia odos regeneracinius procesus, sulėtina odos senėjimą. Sustiprina liftingo efektą, lygina veido atspalvį, pagerina odos ląstelių kvėpavimą ir medžiagų medžiagų apykaitos procesus.
Aukso ir perlų ekstraktas suteikia odai jaunatvišką švytėjimą.

  

Naudojimas: Sumaišykite reikalingą kaukės kiekį (30-100 g) kambario temperatūros su vandeniu (90-300 ml) ir intensyviai maišykite, kol gaunama homogeninė pasta. Iš karto uždėkite kaukę ant nuvalyto veido, kaklo, dekoltė ir krūtinės srities. Palikite 15 minučių, tada lengvai nuimkite kaip plėvelę.

 
Ingridientai: Solum Diatomeae, Calcium Sulfate Hydrate, Mica, Tetrasodium, Pyrophosphate, Conchiolin Powder, Magnesium Oxide, Algin, Xanthan Gum, Parfum, Iron Oxide Hydrated Silica

Specifikacijos

Odos tipas Brandžiai odai
Odos poreikiai Raminimas