Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymuose.

Veganiška purvo kaukė su žaliąją arbata Purederm Vegan Green Tea Mud Mask 15g

5.0/5 (1)

8809541198632

4,99 €


Aprašymas

Purederm Vegan Green Tea Mud Mask Veganiška purvo kaukė su žaliąją arbata - valanti, drėkinanti, kontroliuojanti sebumo išsiskyrimą kaukė.
Kaukė praturtinta žaliosios arbatos ekstraktu, purvu (kaolinu) ir vulkaniniais pelenais. Ji suteikia veiksmingą drėkinimą ir sebumo kontrolės poveikį. Šią formulę užregistravo „Vegan Society“, todėl, siekiant, kad oda būtų sveika ir be dirginimo, kaukės sudėtyje yra natūralių ingredientų.

 

Naudojimas: 

1. Kruopščiai nuvalykite veidą.
2. Atplėškite pakuotę ir paskirstykite kaukę tolygiai ant veido ir kaklo, venkite akių zonos ir lūpų.
3. Nuplaukite vandeniu po maždaug 15~20 minučių.

 

Įspėjimai:
Venkite naudoti ant dėmėtos, spuoguotos, sudirgusios arba saulėje nudegusios odos. Jeigu naudojimo metu pastebite odos paraudimą, patinimą ar niežulį, arba jeigu šie simptomai išlieka ir po naudojimo, nutraukite naudojimą ir kreipkitės į gydytoją. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, plaukite jas vandeniu. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių ar aukštų bei žemų temperatūrų. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Siekiant išvengti gaminio išdžiūvimo, kaukes naudokite iškart po pakuotės atidarymo.

Susiję produktai