Kūno šveitiklis drenuojamasis - anticeliulitinis GUAM Algascrub Dren-Cell 420g

GB542393

23,20 €

29,00 €Aprašymas

Jūros druska odą valo ir poliruoja, dumbliai ir augaliniai aliejai, turtingi Omega 6 ir Omega 3, patempia ir tonizuoja, suteikdami jai minkštumo ir aksominio švelnumo. Vitaminai F ir E odai suteikia elastingumo ir skatina greitą jos ląstelių regeneraciją, ramina, veikia kaip antioksidantai. Rausvojo pipiro sėklų ekstraktas užtikrina drenuojamąjį ir anticeliulitinį poveikį. Oda paruošiama modeliuojamųjų priemonių panaudojimui. Eteriniai aliejai skatina psichologinį atsipalaidavimą, sukuria harmonijos ir palaimos pojūtį, dovanoja kūnui gundantį aromatą.

 

Aktyvieji komponentai: dumbliai GUAM, jūros druska, vitaminai E ir F, eterinių aliejų mišinys (citrinos, bergamotės, snapučiai, pačiuliai), kanapių aliejus, alyvų ir saulėgrąžų aliejus, rausvojo pipiro sėklų ekstraktas. 

 

Naudojimas: Prieš naudojimą kruopščiai išmaišyti. Ant drėgnos kūno odos užtepti pakankamą produkto kiekį ir lėtai ir kruopščiai masažuoti sukamaisiais judesiais, mėgaujantis eterinių aliejų aromatais. Po to kruopščiai nuplauti šiltu vandeniu, nenaudojant plaunamųjų priemonių. Rekomenduojama naudoti 1–2 kartus per savaitę.

 

Dėmesio! Netepti ant veido, taip pat ant pažeistos ir uždegimo paveiktos kūno odos. Laikyti toli nuo vaikų.

Susiję produktai

-20%
28,00 € 35,00 €
Turime

GUAM Natūralus jūros dumblių kūno šveitiklis Guam Exfoliating scrub 700 g

Kūno šveitiklis

28,00 € 35,00 € -20%
Sumažinta kaina!