Kremas-maskuoklis paakiams Incarose BB Cream 1,8 ml

8,62 €

11,50 €


Aprašymas

INCAROSE BB Kremas-Perfektorius paakiams - Pasižymi šviesinamuoju poveikiu, išlygina odos spalvą, paslepia tamsius ratilus, padeda sumažinti paburkimą po akimis. Sudėtyje yra trijų rūšių Hialurono rūgšties ir augalinių kamieninių ląstelių, kurios pasižymi stipriu drėkinamuoju ir jauninamuoju poveikiu. Kasdienis kremo naudojimas leidžia išlyginti raukšleles, užtikriną apsaugą ir priežiūrą.

 

 

Naudojimas: Sukant aplikatoriaus pagrindą išspausti nedidelį kiekį kremo ir taškais užtepti po akimis, po to pirštų galiukais jį kruopščiai paskirstyti, judant nuo nosies link smilkinių.

 

 

Apie IncaRose BB kremų liniją:

IncaRose BB kremai – vienas iš tų mažų stebuklingų gaminių, kuriuos kiekviena moteris turi turėti savo kosmetinėje! Tai daugiafunkciai kremai lygiai ir švytinčiai veido spalvai. Užtikrina idealų odos atspalvį, saugo ją nuo priešlaikio senėjimo, pasižymi matinėmis savybėmis. Sudėtyje yra mikropigmentų, kurie leidžia kremui prisitaikyti prie odos atspalvio, paslėpti smulkius trūkumus, išlyginti reljefą, užtikrinti natūralią ir nepriekaištingą veido spalvą. Kremo sudėtyje yra Hialurono Rūgšties, kuri intensyviai drėkina ir minkština odą, darydama ją glotnia ir elastinga.

Susiję produktai