Šviesinamieji milteliai ultra lift su cukrumi Compagnia Del Colore Gimme Blonde Polyamino sugar plex 500g

immeBl9

32,00 €


Aprašymas

SAUGU, ŠVELNU IR ŠVIESU!

  

ULTRA LIFT Blue Dust Free Bleaching Powder GIMME BLOND – Nedulkantys šviesinamieji milteliai ULTRA LIFT su POLIAMINO CUKRAUS KOMPLEKSU – ekstremali apsauga ir drėkinimas. Idealus kompromisas tarp plaukų šviesinimo ir jų apsaugos. Efektyviai šviesina plaukus iki 9 tonų, tačiau dėl sudėtyje esančio CUKRAUS plaukai išlieka švelnūs, žvilgantys ir sveiki.

  

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS IR POVEIKIS

  

Sudėtyje esantis POLIAMINO CUKRAUS KOMPLEKSAS – oligosacharidų ir amino rūgščių mišinys – apsaugo ir kondicionuoja plaukus šviesinimo metu, nemažindamas šviesinančio miltelių poveikio. Iš OLIGOSACHARIDŲ (cukrinės komplekso dalies) formuojamas tinklelis, kuris pritraukia ir sulaiko natūraliai plaukuose esantį vandenį, taip apsaugodamas juos nuo išsausėjimo. AMINO RŪGŠTYS maitina plaukus, riboja elastingumo netekimą, kuris gali atsirasti dėl šviesinimo, ir apsaugo keratino struktūrą.

  

POLIAMINO CUKRAUS KOMPLEKAS veikia sinergijoje su augaliniu aliejumi, todėl agresyvios procedūros metu ne tik pasiekiamas norimas šviesinimo rezultatas, bet ir užtikrinama optimali natūralaus plauko struktūros apsauga. Pašalinus pigmentus, plaukai išlieka žvilgantys, švelnūs ir kondicionuoti.

Susiję produktai