Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymuose.

Tiesinimo priemonių rinkinys-sistema ICON BK (Šampūnas, kondicionierius, balzamas)

3.3/5 (110)

110111+112110+113030

58,10 €

83,00 €


Aprašymas

I.C.O.N. pristato BK – Trijų pakopų Tiesinimo sistemą plaukams.

  

Rinkinį sudaro:

  • BK WASH tiesinantis šampūnas, 200 ml,
  • BK BATH tiesinantis maitinantis kondicionierius 200 ml,
  • BK SMOOTH tiesinantis balzamas, 150 ml.

  

Suderinus su I.C.O.N. sukurtais natūraliais ekologiškų ingredientų produktais ir naujausiais mokslo atradimais, I.C.O.N. sukūrė formulę ir tiesinimo sistemą kaip alternatyvą pavojingiems sveikatai keratininiams tiesinimams. Tai BK – revoliucinis produktas, sudėtyje turintis Biotin ir Keraveg18, kurie atnaujina ir neatpažįstamai transformuoja plaukus.

  

BK Trijų pakopų Tiesinimo sistema yra unikali ir paprasta naudoti: plaunate WASH, maitinate BATH ir finale tiesinate SMOOTH. Katijonų pagalba, BK pašalina neigiamą krūvį iš plaukų ir „įkrauna“ juos teigiamomis Biotin ir Keraveg molekulėmis.

  

BK WASH šampūnas – pradedamas plaukų įkrovimas teigiamais kationais.

BK BATH – maitinkite plaukus BK BATH teigiamu krūviu.

BK SMOOTH balzamas – galutinė plauko transformacija, akivaizdus tiesumas, glotnumas ir blizgesys.

  

  

Privalumai:

Saugus naudoti.

Alternatyva 3 valandų tiesinimo sistemai.

Didina plaukų atsparumą.

Suteikia elastingumo.

Apsaugo spalvą ir plauką nuo agresyvaus aplinkos ir terminio poveikio.

Suteikia plaukams gyvybės ir spindesio.

Palengvina išsukavimą.

Nuima statinį krūvį.

Tiesina garbanas.

Sutrumpina džiovinimo laiką.

TRIJŲ PAKOPŲ TIESINIMO SISTEMOS ETAPAI

1. Išplaukite plaukus su I.C.O.N. BK WASH šampūnu. (Pradedamas plaukų įkrovimas teigiamais kationais)

 
1 ETAPAS:

Sudrėkinkite plaukus vandeniu. Priemonę paskirstykite tarp delnų ir plaukite plaukus sruogą po sruogos, taip aktyvindami sudedamuosius ingredientus Keraveg18 ir Keravis. Keraveg18 užpildys plaukus natūraliais vitaminais, kurie padės kationams veikti. Padidina plaukų elastingumą iki 18% ir plaukų stiprumą net iki 21%. Keravis atkuria plauko skaidulas ir gali padidinti plauko stiprumą iki 60%. Biotin paruošia plauko žievelę tolimesnei tiesinimo procedūrai. Kruopščiai nuskalaukite šampūną. Jei reikia, procedūrą pakartokite, palikdami kelias minutes veikti. Plaukus nusausinkite rankšluosčiu ir eikite prie 2 ETAPO. 

   

2. Pamaitinkite plaukus su I.C.O.N BK BATH kondicionieriumi. 

  

2 ETAPAS:

 
Nusausintus rankšluosčiu plaukus iššukuokite ir suskirstykite į keturias sekcijas. Imkite sruogą po sruogos ir šukomis kruopščiai paskirstykite BATH kondicionierių. Kationai prasiskverbę per plauko žvynelius, prisikabina prie plauko skaidulų. Galinga teigiamo krūvio jėga atstato tiesumą, elastingumą ir švelnumą. Plaukas užpildomas ir sukuriamas apsauginis sluoksinis. Biotinas ženkliai sustiprina plauką, o Keraveg18 maitina vitaminais ir baltymais.

    

Džiovinkite plaukus džiovintuvu iki visiško sausumo ir teigiamas krūvis galėtų pradėti veikti ir jungtis su plauko skaidulomis. Ultra-BATH tiesinimui ir maksimaliam tiesumo efektui pasiekti, kai plaukai jau išdžiovinti džiovintuvu, rekomenduojama naudoti tiesintuvą, temperatūra – 220-230 laipsnių. Tiesinkite sruogą po sruogos po 3-4 kartus. Tai padės išlaikyti tiesumo efektą iki 3-4 plovimų. Leiskite plaukams atvėsti ir labai gerai nuskalaukite vandeniu. Vandens perteklių pašalinkite rankšluosčiu ir pasiruoškite 3 ETAPUI.

  

3. Galutinei plauko transformacijai naudokite I.C.O.N. BK SMOOTH balzamą. (Užtikrinsite ilgesnį tiesumą, glotnumą ir blizgesį)

  

3 ETAPAS:

 

Paskirstykite BK SMOOTH balzamą ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, po BK BATH kondicionieriaus procedūros. Sruogą po sruogos įtrinkite priemonę į plaukus. Šiame etape Keravis padaro plaukus 175% stipresniais. Vitaminai ir proteinai šiame etape sukuria apsauginį filtrą, saugantį plauką ir spalvą nuo išorės ir terminio poveikio. Priemonės nereikia nuskalauti. Džiovinkite džiovintuvu sruogą po sruogos. Ultra-SMOOTH tiesinimui ir maksimaliam tiesumo efektui pasiekti, kai plaukai jau išdžiovinti džiovintuvu, rekomenduojama naudoti tiesintuvą, temperatūra – 220-230 laipsnių. Tiesinkite sruogą po sruogos po 1- 2 kartus.

Susiję produktai