Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Pudra plaukų apimčiai didinti

Rasta 9 prekės(-ių).

Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

Plaukų pudra suteikia apimties ir nepastebimą fiksaciją. Tai puiki priemonė visiems, kurie svarsto, kaip pakelti plaukus nuo šaknų. Tai nepakeičiama priemonė formuojant visas trumpesnių plaukų šukuosenas – sausa pudra plaukams suteikia tekstūros ir purumo.


Plaukų pudra retiems plaukams – vešlios šukuosenos paslaptis

Nedaugelis žino, tačiau pudra plaukams gali būti ir su atspalviu. Ji puikiai užmaskuoja išretėjusias vietas, suteikia vešlių plaukų įspūdį. Tokia plaukų formavimo pudra taip pat tinka ataugusioms žiloms ar šviesioms plaukų šaknims užmaskuoti. Su šia purškiama plaukų pudra vos per keletą minučių susikursite nuostabų vešlių plaukų įvaizdį.


Kaip naudojama pudra plaukų apimčiai?

Daugelis mano, kad plaukų pudra – vyrams skirta priemonė, tačiau iš tikrųjų ji labai universali. Jei nežinote, kaip naudoti plaukų pudrą, nesijaudinkite. Tiesiog užberkite jos ties plaukų šaknimis, patrinkite ir formuokite. Pudra retiems plaukams dažniausiai yra su purškikliu, tad ją naudoti dar paprasčiau. Be to, purškiama pudra plaukams dažnai parduodama su specialiomis šukomis, kurios palengvina naudojimą.