Rinkinys problematiškiems plaukams, bei intymios higienos prausiklis BIOXSINE

38341788

Bioxsine šampūnas su juoduoju česnaku 300ml, Thermal šampūnas nuo pleiskanų 300ml, Intymios higienos prausiklis 200ml.

Smulkiau

38,23 €

47,79 €


Aprašymas

Išskirtinių produktų rinkinys, kurį sudaro šampūnas nuo plaukų slinkimo, šampūnas nuo pleiskanų bei intymios higienos prausiklis. Dovana, kuri tinka daugeliui. Rinkinį galima dovani, kaip kalėdinę dovaną šeimai, kuriame kiekviena ras sau reikalingą produktą.

Rinkinį sudaro:

Šampūnas su juodaisiais česnakais 300 ml

Šampūnas suteikia pilnavertį sprendimą dėl įvairių plaukų ir galvos odos problemų, įskaitant ir plaukų slinkimą. Šampūne esanti Biokomplekso B11 formulė skatina plaukų ląstelių augimą ir atskleidžia jūsų plaukų stiprumą. Patikrintas dermatologiškai, tinka alergiškiems žmonėms, malonaus kvapo. Sudėtyje nėra parabenų, dažiklių, ftalatų, SLS.

Naudojimas: Skirta naudoti kasdien. Ant sudrėkintų plaukų užpilti šampūno ir švelniai masažuoti 1-2 minutes. Poto plaukus nuplauti šiltu vandeniu, esant poreikiui procesą pakartoti.

 

Šampūnas nuo pleiskanų 300 ml

Terminio vandens pagrindu pagamintas šampūnas nuo pleiskanų, skirtas kasdieniam naudojimui Natūralūs mineralai, esantys hipoterminiame vandenyje, ramina ir puoselėja galvos odą. Sudėtyje yra probiotikų, saugančių natūralų odos barjerą. Rekomenduojama alergiškiems žmonėms.

Naudojimas: Švelniai masažuodami įtrinkite šampūną BIOXSINE į drėgnus plaukus ir galvos odą. Palaukę 1-2 minutes, išskalaukite plaukus po tekančiu vandeniu. Šampūnas skirtas naudoti kasdienei plaukų priežiūrai.

 

 

Intymios higienos prausiklis 200 ml

Prausiklyje esančios natūralios ir Ecocert sertifikuotos medžiagos užtikrina higieniškumą ir padeda apsaugoti natūralią mikroflorą. Prausiklis yra tinkamas makšties pH ir apsaugo jautrias vietas.

• Dermatologiškai ištirtas prižiūrint ginekologams Dermatest laboratorijoje, Vokietijoje.

• Tinka jautriai odai, yra hipoalerginis.

Probiotikai ir pieno rūgštis: padeda palaikyti optimalų pH ir natūralią mikroflorą.

Arbatmedžio aliejus: jo natūrali apsauginė galia prisideda prie intymios zonos apsaugos.

 

Naudojimas: Į delną įsipilkite prausiklio, jį išputokite ir švelniai valykite intymią zoną. Tinka kasdieniam naudojimui.

Susiję produktai