Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Sausas šampūnas

Rasta 44 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 44 prekės(-ių)

Nereikia ir sakyti – šiandieninis gyvenimo tempas yra toks spartus, kad laiko dažnai pritrūksta net ir kasdieniams dalykams. Ne išimtis ir plaukų plovimas. Laimė, sausi šampūnai padeda greitai ir lengvai pasirūpinti šukuosenos grožiu. Riebaluoti ir sulipę plaukai? Vos keletas minučių ir sausas plaukų šampūnas atliks savo darbą: plaukai atrodys švarūs, purūs ir žvilgantys. Tai puiki alternatyva plaukų plovimui, džiovinimui ir šukuosenos formavimui – su sausu šampūnu galite vos per keletą minučių atšviežinti savo išvaizdą. Mūsų asortimente siūlomi įvairūs sausi plaukų šampūnai, tad tikrai išsirinksite tinkamiausią. Skaitykite ir sužinosite, koks yra geras sausas plaukų šampūnas, atsiliepimai ir kaip pasirinkti tinkamiausią plaukams priemonę.


Kuo naudingas sausas plaukų šampūnas?

Nors sausasis šampūnas nėra alternatyva tradicinio šampūno naudojimui, tai puiki priemonė netikėtiems atvejams, kai reikia greitai pagerinti plaukų išvaizdą. Tokie šampūnai itin naudingi ruošiantis netikėtam susitikimui, vakarėliui ar keliaujant. Jie taupo laiką ir padeda greitai susikurti norimą šukuoseną.


Be to, kad suteikia plaukams gaivią išvaizdą, sausi šampūnai turi ir kitų teigiamų savybių. Jų sudėtyje yra vertingų plaukus puoselėjančių ingredientų, kurie maitina, stiprina, glotnina plaukus, pavyzdžiui, itin gera sudėtimi pasižymi „T-Lab“ sausas šampūnas.


Ir dar daugiau – švarūs ir tvarkingi plaukai suteikia pasitikėjimo savimi. Sausas šampūnas plaukams leis išvengti nemalonių situacijų ir visada atrodyti puikiai.


Koks sausas šampūnas plaukams geriausias?

Didelė sausų šampūnų įvairovė suteikia galimybę pasirinkti tinkamiausią plaukų priežiūros priemonę. Tačiau daugeliui kyla klausimas, koks geriausias sausas šampūnas plaukams. Iš tikrųjų negalima išskirti vienos geriausios priemonės: vieniems plaukams reikia papildomo drėkinimo, kitiems – maitinimo, žylantiems plaukams puikiai tiks sausas dažantis šampūnas (jis paslepia ataugusias plaukų šaknis).


Tarp moterų ir merginų didelio pripažinimo sulaukė „Ellips“ sausas šampūnas, dėl nedidelės kainos ir puikaus efekto puikiai vertinamas sausas šampūnas „Batiste“. Jei vengiate naudoti priemones, kuriose daug cheminių sudedamųjų dalių, jums puikiai tiks natūralus sausas šampūnas.


Renkantis atkreipkite dėmesį į savo plaukų spalvą – sausas šampūnas brunetėms nepalieka šviesių žymių ir yra nepastebimas. Be to, sausas šampūnas tamsiems plaukams padės užmaskuoti ataugusias plaukų šaknis.


Atkreipkite dėmesį ir į gaminio pavidalą: sausas šampūnas gali būti putų arba miltelių pavidalo, populiarios ir purškiamos priemonės, pavyzdžiui, toks yra sausas šampūnas „Batiste“. Rinkitės sau patogiausią variantą. O jei dvejojate, interneto naršyklėje įveskite frazę „sausas šampūnas atsiliepimai“ ir rasite nuomonių apie įvairius produktus.


Sausas šampūnas: kaip naudoti?

Sausą šampūną galima naudoti taip dažnai, kaip yra reikalinga, tačiau nepamirškite, kad plaukus vis tiek teks plauti. Svarbiausia prisiminti: kad ir koks būtų jūsų pasirinktas sausas šampūnas, naudojimas turi būti atliekamas pagal instrukciją. Ją rasite ant pakuotės, tačiau dažniausiai rekomenduojama plaukus iššukuoti, padengti sausu šampūnu ties šaknimis ir švelniai pakedenti pirštais. Po minutės plaukai atrodys tarsi ką tik išplauti.


Jei dažnai susiduriate su situacijomis, kai stinga laiko plaukų plovimui, verta įsigyti didesnę produkto pakuotę – taip šiek tiek sutaupysite. Sausas šampūnas kaina skiriasi priklausomai nuo sudėties, gamintojo, kiekio. Pavyzdžiui, „T-Lab“ sausas šampūnas kainuoja brangiau, tačiau pasižymi itin gera sudėtimi, o štai sausas šampūnas „Batiste“ kaina yra optimalus pasirinkimas, jei priemonę naudojate rečiau.


Sausi šampūnai mūsų asortimente

Palengvinkite savo kasdienybę ir pasiruoškite netikėtumams – su sausu šampūnu jūsų plaukai visada atrodys švarūs ir tvarkingi. Mūsų parduotuvėje rasite platų pasirinkimą ir visada geras kainas, o reikalingas plaukų priežiūros priemones galėsite įsigyti neiškėlę kojos iš namų. Be to, pirkdami pas mus galite ir sutaupyti – pasinaudokite akcija, kai prekes galima įsigyti su nuolaida. Domina sausas plaukų šampūnas „Batiste“, „T-Lab“ ar kitų prekių ženklų produkcija? Patikrinkite, gal kaip tik dabar šie produktai parduodami pigiau.