Plaukų dažymo priemonės 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-20%
2,32 € 2,90 €

Plaukų dažymo šepetėlis Wella Color Brush Small 1vnt

2,32 € 2,90 € -20%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 117 prekių(-ės)
Plaukų dažymo priemonės

Plaukų dažymas – puiki išeitis, kai norisi paslėpti žilus plaukus ar tiesiog atnaujinti įvaizdį. Kokybiški modernūs plaukų dažai leidžia pasiekti norimą rezultatą: natūralų atspalvį ar ryškią spalvą, ombre efektą ar tarsi saulės išblukintų sruogų efektą. Svarstote apie plaukų spalvos keitimą? Mūsų parduotuvėje rasite visų reikalingų priemonių puikiam rezultatui.


Dažai plaukams: kaip pasirinkti ir ką pirkti?

Plaukų dažymo priemonės šiandien sudaro didelį pasirinkimą, tad, kad išsirinktumėte idealiai galinčias pateisinti jūsų poreikius, reikėtų įvertinti ir tam tikrus akcentus. Pirmiausia atsakingai įvertinkite, ar plaukus teks šviesinti, jei taip – jums bus reikalingi milteliniai dažai.


Jei spalvą norite tik atšviežinti, geriausiai tiks plaukų tonavimas. Tonuojantys plaukų dažai gali būti nuplaunami arba ilgalaikiai. Nuplaunami plaukų dažai suteiks švelnesnį atspalvį, nebent naudosite juos ant šviesintų plaukų. Profesionalūs plaukų dažai tonavimui puikiai tinka, suteikia natūralų atspalvį.


Norite išmėginti ryškią spalvą? Plaukų dažymas bus paprastesnis, jei rinksitės tokias priemones kaip dažantis šampūnas ar kaukė. Tiesa, geriausią efektą tokios priemonės suteikia naudojamos ant šviesintų ar natūraliai šviesių plaukų.


Plaukų tonavimo priemonės ne tik dažo, bet ir puoselėja jūsų plaukus. Taigi, rinkdamiesi gaminį, įvertinkite ir sudedamąsias dalis. Ypač vertingi yra tokie komponentai kaip pantenolis, alavijų, kokosų, granatų aliejai, medetkų ekstraktas: jie apsaugo odą nuo paraudimo bei sudirgimo (o tai ypač aktualu dažant aktualu dažant plaukus), drėkina, maitina.


Plaukų dažai internetu – neribotas pasirinkimas

Na, o panorėjus akivaizdžių pasikeitimų, verta prisiminti ir tai, kad netrūksta priežasčių plaukų dažymo priemones įsigyti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ne tik didelį pasirinkimą plaukams dažyti skirtų priemonių, bet ir reikmenų (pirštinių, indelių, teptukų ir t.t.), kurie užtikrins patogų bei kokybišką dažymo procesą.


Siūlome platų profesionalių plaukų dažų asortimentą, kuriame ir plaukų dažai be amoniako, natūralūs plaukų dažai, trumpalaikiai plaukų dažai ir dažantys šampūnai. Rinkitės pagal asmeninius poreikius ir atnaujinkite savo plaukų spalvą taip, kaip norite – su kokybiškais dažais tai padaryti paprasta.


O taip pat jūsų laukia ir prekes jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, tad išsirinkti bus ypač lengva. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad svarbios ir kainos. Mūsų internetinėje parduotuvėje labai dažnai vyksta akcijos, todėl jų metu patikusias prekes galėsite įsigyti net keliasdešimt procentų pigiau.