Plaukų dažymo priemonės 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-10%
9,81 € 10,90 €
Rinkinys plaukų dažymui Osom Professional Tinting Kit Black

9,81 € 10,90 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
9,81 € 10,90 €
Rinkinys plaukų dažymui Osom Professional Tinting Kit White

9,81 € 10,90 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
8,91 € 9,90 €
Aliuminio folija plaukų dažymui OSOM Aluminum Foil 100m

8,91 € 9,90 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
1,08 € 1,20 €
Šepetėlis dažymui Osom Professional su šukomis

1,08 € 1,20 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
1,35 € 1,50 €
Indelis dažams Osom Professional 300ml

1,35 € 1,50 € -10%
Sumažinta kaina!
-30%
2,79 € 3,99 €
Matavimo indas Wella-Kadus Measuring cup with scale 120ml

2,79 € 3,99 € -30%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 111 prekių(-ės)
Plaukų dažymo priemonės

Puiku, jei esate visiškai patenkinti natūralia plaukų spalva. Tačiau, jei dėl tam tikrų priežasčių ji nepateisina jūsų lūkesčių, tai dar tikrai nereiškia, jog turite kasdien veidrodyje matyti tokį atvaizdą, koks jums nepatinka. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik imtis veiksmų ir pakoreguoti spalvą. Na, o tai efektyviausiai ir saugiausiai padarysite išsirinkę tinkamas plaukų dažymo priemones. Aukštos kokybės šiam tikslui skirtų priemonių, įvairias pavidalais, rasite ir pas mus.

Plaukams dažyti skirtos priemones: ką pirkti?

Plaukų dažymo priemonės šiandien sudaro didelį pasirinkimą, tad, kad išsirinktumėte idealiai galinčias pateisinti jūsų poreikius, reikėtų įvertinti ir tam tikrus akcentus. Pirmiausia atsakingai įvertinkite, ar plaukus teks šviesinti, jei taip – plaukų šviesinimo milteliai būtinas pirkinys. Žinoma, svarbi ir norima išgauti spalva. Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad plaukų dažymo priemonės šiandien yra parduodamos ypač įvairias pavidalais: tai – plaukų dažai, milteliai plaukams, emulsijos, dažantys kondicionieriai ir t.t. Rinkitės to pavidalo plaukų dažymo priemonės, kurios užtikrintų patogiausią darbo procesą ir, žinoma, norimą galutinį rezultatą.


Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad plaukų dažymo priemonės ne tik dažo, bet ir puoselėja jūsų plaukus. Taigi, rinkdamiesi gaminį, įvertinkite ir sudedamąsias dalis. Ypač vertingi yra tokie komponentai kaip pantenolis, alavijų, kokosų, granatų aliejai, medetkų ekstraktas: jie apsaugo odą nuo paraudimo bei sudirgimo (o tai ypač aktualu dažant aktualu dažant plaukus), drėkina, maitina.


Kodėl plaukų dažymo priemonės turėtų būti perkamos internetu?

Na, o panorėjus akivaizdžių pasikeitimų, verta prisiminti ir tai, kad netrūksta priežasčių plaukų dažymo priemones įsigyti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje raiste ne tik didelį pasirinkimą plaukams dažyti skirtų priemonių, bet ir reikmenų (pirštinių, indelių, teptukų ir t.t.), kurie užtikrins patogų bei kokybišką dažymo procesą. O taip pat jūsų laukia ir prekes jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, tad išsirinkti bus ypač lengva. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad svarbios ir kainos. Mūsų internetinėje parduotuvėje labai dažnai vyksta akcijos, todėl jų metu patikusias prekes galėsite įsigyti net keliasdešimt procentų pigiau.