Profesionalūs plaukų dažai 

Rūšiuoti pagal
-20%
13,59 € 16,99 €
Geltoną atspalvį neutralizuojantis purškiklis KEUNE Ultimate Blonde

Tik profesionaliam naudojimui!

13,59 € 16,99 € -20%
Sumažinta kaina!
10,60 €
Plaukų dažai BE AMONIAKO Compagnia del colore Amonia FREE 100 ml.

Compagnia Del Colore. Colour creame ammonia free

10,60 €
-15%
27,12 € 31,90 €
Rodoma 1 - 25 iš 25 prekių(-ės)
Profesionalūs plaukų dažai

Plaukų dažymas – viena iš galimybių pakeisti savo įvaizdį. Tačiau, kad būtų pasiektas iš tiesų puikus rezultatas, būtina teikti pirmenybę profesionaliems plaukų dažams. Pas mus rasite didelį profesionalų plaukų dažų pasirinkimą moterims, vyrams, vaikams, nėščiosioms, blondinėms, tamsiaplaukėms bei kitų priemonių kokybiškam plaukų dažymo procesui užtikrinti.

Schwarzkopf plaukų dažai pranoksta pirkėjų lūkesčius

Schwarzkopf yra viena didžiausių kosmetikos bendrovių pasaulyje, o vienas pagrindinių jos tikslų – gaminti produktus, kurie pranoksta pirkėjų lūkesčius. Jei vertintume, kokie yra pirkėjų atsiliepimai apie šios kompanijos gaminamus plaukų dažus, tikrai pastebėtume, kad lūkesčius pavyksta pranokti. Visa tai todėl, kad nepriklausomai nuo to, kokius šios kompanijos plaukų dažus bepasirinktų vartotojas, jis visada gauna daugiau, nei vien tik sodrią ir estetišką plaukų spalvą. Štai, pavyzdžiui, plaukų dažai Schwarzkopf Professional Essensity Ammonia Free Permanent Color ne tik suteiks pageidaujamą plaukų spalvą, bet ir kokybiškai padengs žilus plaukus; užtikrins, kad spalva laikysis ilgai. Be to, plaukų dažai yra be amoniako, aromatų, silikonų, parabenų/mineralinių aliejų, tad nebus daromas neigiamas poveikis plauko struktūrai bei galvos odai.

Ypatingas šios kompanijos dėmesys pirkėjui pasireiškia ir tuo, kad pagalvota apie visus: šiandien jau esame įpratę, kad palukų dažai yra skirti moterims, vyrams, mergaitėms, šviesiaplaukiams ar tamsiaplaukiams, tačiau, ar gali būti plaukų dažai, skirti brandžiam plaukui? Juk visi žinome, kad brandi oda reikalauja kruopštesnės priežiūros negu jauname amžiuje, tačiau, ar tai galioja ir plaukams? Išskirtinį dėmesį brandiems plaukams parodė ši kompanija, sukurdama plaukų dažus Schwarzkopf Professional IGORA Royal Absolutes/ Absolutes Age Blend, kurie ne tik 100% nudažo žilus plaukus bei džiugina sodria, ilgai išliekančia spalva, bet ir savo sudėtyje turi sililamino bei kolageno, ypač reikalingų brandžių plaukų priežiūrai.

Džiugina ir tai, kad ši kompanija įgyvendina drąsias, netikėtas idėjas, pavyzdžiui, perlamutrą ant jūsų plaukų. Viskas, ko reikia, tai – tik pasirinkti pasteliniai plaukų dažus Schwarzkopf Professional IGORA Royal Pearlescence, kurie sukurs perlamutrinį efektą tiek ant šviesių, tiek ant tamsių plaukų.

KEUNE – beveik šimto metų patirtis jūsų plaukams

Jei savo plaukų grožį norite patikėti tiems, kurie gali pasidalinti kone šimtmečio patirtimi, verta rinktis KEUNE sukurtus produktus. Tai – dar 1922 metais įkurtas prekės ženklas, šiandien besidalijantis ypač puikiais rezultatais – aukštos kokybės gaminiais jūsų plaukams. Per šiuos metus kompanija pastebėjo, kad žmonės iš tiesų nori naujovių, pokyčių ir vienintelis nuo to sulaikantis dalykas yra nežinojimas, koks bus galutinis rezultatas? Ar jis tikrai patiks? Ar neteks gailėtis dėl priimto sprendimo? Akivaizdu, kad kompanija KEUNE jau atsakė į šiuos klausimus, sukurdama aukštos kokybės trumpalaikius nuplaunamus plaukų dažus Keune Color Craving, kurie yra puikus pasirinkimas norintiems suprasti, ar iš tiesų išsvajota plaukų spalva jiems tiktų bei patiktų. Plaukų dažai jau yra paruošti naudojimui, jų nereikia naudoti su emulsijomis ar kitais plaukų dažais, todėl ypač paprasta kurti naują įvaizdį. Kadangi šiais dažais dažyti plaukais savo spalvą išsaugos nuo 2 iki 20 plovimų, taigi, šio laikotarpio tikrais pakaks įvertinti, ar norėtumėte plaukų dažymą pakartoti ilgalaikiais pasirinktos spalvos dažais.

Plaukų dažai su apelsinų sviestu ir medumi? Taip, tai įmanoma

Tai, kad šiandien gaminami plaukų dažai yra praturtinti įvairių augalų ekstraktais ar aliejais, jau nebestebina. Tačiau, ar šiame gaminyje galėtume sutikti tokius komponentus kaip apelsinų sviestą ir medų? Taip, jei pasirinksite plaukų dažus su apelsinų sviestu ir medumi Compagnia Del Colore, kuris jūsų plaukams ne tik suteiks pageidaujamą spalvą, bet ir visapusiškai pasirūpins jūsų plaukais. Štai, pavyzdžiui, apelsinų svieste esantis vitaminas C, veikia kaip antioksidantas bei lėtina plaukų senėjimas, užtikrina apsaugą nuo aplinkos taršos ir UV spindulių, suteikia plaukams žvilgesio, o medus – pamaitins bei sudrėkins plaukus, suteiks jiems švelnumo, elastingumo. Šie plaukų dažai taip pat puikiai tinka ir tiems, kurie vertina natūralumą, pirmenybę yra linkę teikti gamtoje randamoms medžiagoms.

Su WELLA gaminiais stulbinamą efektą pasieksite greičiau

Kad ir kokių netikėtų idėjų turėtumėte, atminkite, kad su WELLA gaminiais jas įgyvendinsite kur kas greičiau bei paprasčiau. Gamintojas siūlo įvairios paskirties produktų: pavyzdžiui, apsauginio odos galvos losjono, naudojamo prieš dažymą arba plaukų struktūros gerinimo priemonės, naudojamos prieš dažymą, kuri plaukų paviršiui suteiks lygumo, tad pavyks išgauti ypač tolygią spalvą arba greito poveikio stabilizatoriaus po dažymo, kuris optimizuos pH lygį po dažymo bei užtikrins, kad spalvos molekulės išliks ilgiau.

Profesionalius plaukų dažus verta pirkti internetu

Jei norite profesionalių plaukų dažų įsigyti taupydami savo laiką bei pinigus, turėtumėte pirkti internetu – gaminiai bus pristatyti jūsų nurodytu adresu, o nuolat vykdomoms akcijos garantuoja, kad patikusias prekes įsigyti pigiau. Naujus, net labiausiai netikėtus įvaizdžius kurti bus ypač lengva, jei pasirinksite profesionalius plaukų dažus. Tad kurkite, atraskite ir atrodykite taip, kaip visada norėjote.