Keune plaukų lakas 

Rūšiuoti pagal
-20%
16,79 € 20,99 €
-20%
17,59 € 21,99 €
Turime

Lengvos fiksacijos plaukų lakas KEUNE STYLE Soft Set Spray 300ml

17,59 € 21,99 € -20%
Sumažinta kaina!
-20%
15,19 € 18,99 €
Turime

Itin stiprus plaukų lakas KEUNE STYLE High Impact 300ml

15,19 € 18,99 € -20%
Sumažinta kaina!
-20%
6,79 € 8,49 €
Turime

Fiksuojantis stiprus plaukų lakas KEUNE STYLE FREESTYLE SPRAY

6,79 € 8,49 € -20%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių(-ės)
Keune plaukų lakas

Šiandien galime rinktis ypač įvairias plaukų formavimo priemonės. Tačiau daugelis prisipažįsta, kad vienas efektyviausių, o svarbiausia – patogiausių naudoti gaminių, yra plaukų lakas. Puiku pasirinkimu gali tapti ir KEUNE plaukų lakas moterims bei vyrams. Šie lakai buvo sukurti taip, kad ne tik užfiksuotų norimą šukuoseną, nepakenkdami jūsų plaukas, bet ir juos papildytų vertingomis medžiagomis. KEUNE plaukų lakų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

KEUNE plaukų lakai: kam teikti pirmenybę?

Šio gamintojo lakams sudarant itin didelį pasirinkimą, verta įsiminti kriterijus, kurių paisant, bus kur kas paprasčiau nuspręsti, kuris gaminys iš tiesų turėtų atsidurti jūsų prekių krepšelyje. Savaime suprantama, vienas svarbiausių veiksnių yra fiksacijos lygį – pagal poreikį galite rinktis lengvos, vidutinės, stiprios ar itin stiprios fiksacijos plaukų laką.


Atkreipkite dėmesį ir į gaminio sudėtį – šiandien jau galima įsigyti plaukų lakų, kurie yra praturtinti vitaminais, tad stiprina jūsų plaukus, gerina jų būklę. Tačiau ir tai dar ne viskas – KEUNE plaukų lakai yra praturtinti ir kitais, ypač vertingais komponentais: štai, pavyzdžiui, palmių branduolių aliejus bei guaro pupelių aliejus, švelniai valo galvos odą bei užtikrina drėgmės balansą; kokosų aliejus efektyviai drėkina plaukus, o apelsinų aliejus ne tik užtikrina drėgmės balansą, bet ir suteikia itin malonų aromatą. Na, ir, žinoma, ne ką mažiau svarbi yra ir pakuotė – kuo dažniau priemonė bus naudojama, tuo didesnę pakuotę iš karto vertėtų įsigyti, toks sprendimas leis sutaupyti laiko.

Kodėl plaukų laką turėtumėte pirkti internetu?

Panorėjus įsigyti KEUNE plaukų lakų, kurie ne tik leis patogiai bei greitai sukurti norimą šukuoseną, bet ir švelniai rūpinasi jūsų plaukai, papildydami juos svarbiais komponentais, verta prisiminti, kad geriausia pirkti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs rasite ypač didelį KEUNE plaukų lakų pasirinkimą, o išsamūs aprašymai bei pirkėjų atsiliepimai, užtikrins, kad išsirinkti bus ypač lengva. Dar daugiau, nereikia pamiršti, kad pas mus dažnai vyksta ir įvairios akcijos, kurios tampa ypač patrauklios kainos garantu – patikusius plaukų lakus galėsite įsigyti ne tiki keliasdešimt procentų pigiau.