Filtruoti pagal
Kaina
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

KEUNE

Rasta 107 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 107 prekės(-ių)

Šią kompaniją dar 1922 – aisiais metais Amsterdame įkūrė chemikas Jan Keune ir ji vadinosi Keune Haircosmetic. Jei reikėtų įvardinti svarbiausią akcentą šios kompanijos veikloje, neabejotinai tai būtų inovacijos. Būtent ši kompanija pirmoji visam pasauliui įvaldė tokius procesus ir sukūrė tokius produktus, kaip: 

• plaukų cheminio šukavimo priemonių formulę;

• pirmąją plaukų želė (1977 – ais metais);

• pirmąjį aerozolinį plaukų laką (Europoje).

Akivaizdu, šis gamintojas puikiai žino, kad grožio puoselėjamas neatsiejamas nuo kūrybiškų idėjų bei tobulumo paieškų, o nuolat rinką papildantys nauji produktai sudaro puikias sąlygas tobulumo siekti ir jums. Stilingo dizaino pakuotės ir klasikinis juodai sidabrinės spalvos derinys jau tapo profesionalumo ženklu visame pasaulyje. KEUNE plaukų priežiūros priemonės palankiai vertinamos tiek garsiausių pasaulio stilistų, tiek vartotojų, siekiančių užtikrinti nepriekaištingą plaukų išvaizdą namų sąlygomis. 

Platus Keune produkcijos pasirinkimas Garbane.lt parduotuvėje

Pas mus rasite didelį pasirinkimą šios kompanijos gaminių. Produkcija ne tik leis užtikrinti efektyvią plaukų priežiūrą bei puikią jų būklę, bet ir padės spręsti tam tikras problemas.

Keune plaukų šampūnai, balzamai, kondicionieriai, kaukės

Plaukų šampūnas – priemonė, nuo kurios prasideda plaukų švara bei grožis. Tačiau šiandien, kai šampūnų pasirinkimas yra toks, ypač svarbu gebėti pasirinkti tinkamai. KEUNE plaukų šampūnai ne tik švelniai pašalins nešvarumus, bet ir užtikrins papildomą poveikį: skatins plaukų augimą, suteiks apimties ir t.t. 

Visapusiškai plaukų priežiūrai užtikrinti verta rinktis KEUNE balzamus, kondicionierius, kaukes, plaukus atstatančias priemones, pasižyminčias skirtingu poveikiu, jos: pamaitins bei sudrėkins ne tik plaukus, bet ir galvos odą; apsaugos nuo vėlimosi ar elektrinimosi; suteiks purumo, minkštumo, sveiko blizgesio ir t.t. 

Kaip išlaikyti puikią šukuoseną tuomet, kai nėra laiko galvos plovimui? Akivaizdu, inovatyvi kompanija pagalvojo apie viską – puikiai supranta, kad viena didžiausių problemų, su kuria susiduria šių dienų gyventojas yra laiko trūkumas. Tad, net ir tuo atveju, jei puikiai atrodyti reikia tiesiog čia ir dabar, tikrai rasite išeitį. Iš keblios padėties išsisuksite naudodami Plaukus atgaivinantis balzamas KEUNE Blend Refreshing balm, kuris absorbuos nešvarumus bei riebalus (tad jausitės gaiviai lyg būtumėte ką tik iš dušo); jame esantis multi vitaminų kompleksas plauką atgaivins; pabrėš plauko struktūrą. Norintieji taupyti savo laiką, taip turėtų atkreipti dėmesį ir į kitas daugiafunkcines priemones, pavyzdžiui, vyrams skirtą švelniai valantį šampūną, kuris pašalins tiek ant odos, tiek plaukuose esančius nešvarumus. 

Keune kelioniniai plaukų priežiūros rinkiniai

Gamintojas taip pat pastebėjo, kad kelionės jau tapo natūralia ir neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, todėl įgyvendino puikius sprendimus, kad išvykoms pasiruošti būtų lengviau – sukūrė kelioninius plaukų priežiūros rinkinius, kurie tikrai neužims daug vietos lagamine ir leis patogiai užtikrinti nepriekaištingą plaukų priežiūrą išvykus. 

Keune barzdos priežiūros priemonės vyrams

Pasirūpinti savo barzda – taip pat būtina. Daugybė stipriosios lyties atstovų vis dar yra įsitikinę, kad šiam tikslui gali tikti net įprastos plaukų ar kūno priežiūros priemonės, tačiau inovatyvusis gamintojas, pastebėjęs galvos ir barzdos plaukų skirtumus, leidosi į eksperimentus, davusius puikų rezultatą. Tai – aukštos kokybės priemonės (skutimosi kremas, aliejus, balzamas ir t.t.), skirtos barzdos priežiūrai. 

Želė, vaškas, modeliavimo molis, kremas ir kt. iš Keune!

Plaukų formavimas – dar vienas svarbus žingsnis, norint atrodyti patraukliai ir nepriekaištingai. O pasirinkus tinkamas priemones, šis procesas gali tapti maloniu ir kūrybišku eksperimentu. Net pačius netikėčiausius plaukų formavimo sumanymus įgyvendinsite greitai ir paprastai, nes pas mus rasite ypač didelį šiam tikslui skirtų priemonių: želė, vaško, modeliavimo moliokremo ir t.t.

Keune produkciją pirkite internetu!

Šių ir daug kitų KEUNE priemonių galite įsigyti pas mus. Sprendimas pirkti internetu garantuos greitą bei patogų gaminių įsigijimą, o pasirinkimas pirkti tuomet, kai gaminiams taikomos akcijos, garantuos, kad kainos bus ypač patrauklios.

Atrodyti nepriekaištingai paprasta, kai pasirenkami KEUNE  gaminiai.