Keune plaukų vaškas 

Rūšiuoti pagal
-20%
16,79 € 20,99 €
Turime

Purškiamas vaškas plaukams KEUNE STYLE Spray Wax 200ml

16,79 € 20,99 € -20%
Sumažinta kaina!
-20%
14,79 € 18,49 €
Turime

Vaškas plaukams Keune STYLE FIBER WAX 125ml

14,79 € 18,49 € -20%
Sumažinta kaina!
-20%
17,99 € 22,49 €
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių(-ės)
Keune plaukų vaškas

KEUNE plaukų modeliavimo priemonės šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą. Vienas inovatyviausių gaminių, kuriuos naudodami ypač lengvai bei greitai sukursite net pačias sudėtingiausias šukuosenas, yra KEUNE plaukų vaškai. Gaminami iš itin aukštos kokybės žaliavų, jie ne tik užtikrina pageidaujamą efektą, palengvina šukuosenos formavimo procesą, bet ir yra praturtinti ypač naudingais komponentais, todėl švelniai puoselėja jūsų plaukus. KEUNE plaukų vaškai moterims bei vyrams parduodami ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

KEUNE plaukų vaškai: kaip išsirinkti?

Priemonėms sudarant didelį pasirinkimą, būtina įvertinti ir tam tikrus kriterijus. Savaime suprantama, vienas pagrindinių yra fiksacijos lygis – galite rinktis silpnos, vidutinės, stiprios ar itin stiprios fiksacijos plaukų vaškus. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kokio ilgio bei tipo plaukams, yra skirtas vaškas. Verta pabrėžti, kad itin sausų ar pažeistų plaukų savininkai neretai nevengia modeliavimo priemonių, manydami, kad jų naudojimas gali tik dar labiau išsausinti ar susilpninti plauką. Tačiau gera žinia ta, kad šiandien jau galite įsigyti KEUNE plaukų vaško, kuris yra skirtas būtent sausėti linkusiems plaukams. Priemonė ne tik fiksuoja, bet ir yra praturtinta bičių vašku, tad švelniai drėkina, stiprina plauką. Nepamirškite atsižvelgti ir į tai, ant kokių plaukų – sausų ar drėgnų, turi būti naudojamas vaškas.

Multivitaminai, ryžių baltymai, fibrilės, tai – tik keli iš daugelio komponentų, kurias yra papildomi KEUNE plaukų vaškai, tad priemonės maitina plaukus, suteikia jiems energijos, suteikia natūralią apsaugą nuo neigiamų aplinkos veiksnių, stiprina jų struktūrą bei suteikia apimties.

Na, o, jei domina ypač greita bei efektyvi paieška, tiesiog atkreipkite dėmesį į blizgesio bei fiksacijos faktorius – taip padės greitai įvertinti, kokia priemonė jums yra tinkamiausia.

Kodėl šias priemones verta pirkti internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl šiuos plaukų vaškus svajonių šukuosenoms kurti, turėtumėte pirkti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia ne tik didelis šių gaminių pasirinkimas, bet ir išsamūs jų aprašymai, o taip pat – juos jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, tad išsirinkti bus ypač paprasta. Tačiau ir tai dar ne viskas – apsipirkti pas mus verta ir tuo atveju, jei jus domina itin patrauklios gaminių kainos – akcijos metu jie parduodami ypač pigiai.