Argano ir moringų aliejus plaukams CHI Argan Oil Plus Moringa Oil

3,82 €

4,50 €


Aprašymas

CHI Argan Oil tai - intensyviai drėkinanti ir maitinanti plaukus linija su unikaliais egzotiškais argano ir moringų aliejais. Ši CHI Argan Oil argano ir moringų aliejų priemonė plaukams yra sukurta būtent tam, kad atjaunintų ir subalansuotų reikiamą kiekį drėgmės pažeistuose ir pavargusiuose plaukuose. Šis plaukų aliejus akimirksniu suminkština plaukus ir sugrąžina jiems natūralų spindėjimą.

 

Argano ir moringų aliejų priemonė stiprina plaukų elastingumą, saugo juos nuo kenksmingo išorės poveikio ir UV spindulių.

 

CHI Argan Oil plaukų aliejus taip pat praturtintas moringų aliejumi, kuriame gausu oleininės rūgšties, vitaminų A, C, E, kalcio ir vario. Moringų aliejuje yra 4 kartus daugiau kolageno nei morkų sėklų aliejuje, vitamino C - 7 kartus daugiau nei apelsinuose, o kalcio - 4 kartus daugiau nei piene.

 

CHI Argano ir moringų aliejus švelnus ir minkštas jūsų plaukams, jis gerai įsigeria į plaukus ir puikiai minkština juos iš vidaus.

 

Naudojimas: Paimkite neidelį kiekį CHI Argan Oil argano ir moringų aliejaus ir paskirstykite ant delnų. Įtrinkite aliejų į plaukus. Nuskalauti nereikia.