Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
daugiau... mažiau
Išvalyti filtrus
Filter

Aliejai sausiems ir pažeistiems plaukams

Rasta 67 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 67 prekės(-ių)

Visai nesvarbu, kokia jūsų plaukų būklė: jie yra ypač sausi iš prigimties, o galbūt išsausėjo ir tapo ypač pažeistais dėl netinkamai atliktų ar per dažnų procedūrų, jiems reikalinga ypatinga priežiūra: efektyvus drėkinimas bei maitinimas. Tad viena labiausiai šiuo atveju tinkančių priemonių yra aliejus sausiems bei pažeistiems plaukams. Aukštos kokybės šių gaminių raiste ir mūsų internetinėje parduotuvėje.


Aliejus sausiems plaukams: kaip išsirinkti?

Šiems aliejams sudarant didelį pasirinkimą, ypač atsakingai reikėtų vertinti tam tikras detales. Jei jūsų plaukai sausi iš prigimties rinkitės drėkinantį aliejų, tačiau, jei dėl tam tikrų procedūrų pastebėjote neigiamus pokyčius (plaukai staiga išsausėjo, ėmė lūžinėti, prarado blizgesį, juos tapo sunku iššukuoti), pirmenybę derėtų teikti ypač efektyviai drėkinančiam, šukavimą palengvinančiam, blizgesio suteikiančiam gaminiui.


Renkantis aliejų, reikia įvertinti ir tai, ar jis suteikia apsaugą nuo karščio, t.y., ar jį galima naudoti nusprendus formuoti plaukus karštį skleidžiančiais prietaisais, o taip pat ir vasaros metu, siekiant apsaugoti plaukus nuo saulės daromos žalos.


Dėmesį verta atkreipti ir tai, kad daugelis žmonių puikiai supranta, kad būtent plaukų aliejus galėtų tapti itin efektyvia priemone kovojant su plaukų sausumu bei pažeidimais, tačiau, vengia jį naudoti, kadangi galvoja, jog priemonė pernelyg apsunkins plaukus ir jie praras puikią formą. Tačiau tai – netiesa: šiandien jau galite įsigyti tokių aliejų, kurie tikrai neapsunkins plaukų, o tiesiog greitai susigers, efektyviai juos sudrėkindami bei pamaitindami.


Na, ir, taip pat nepamirškite, kad tokio pobūdžio aliejai gali būti naudojami ne tik tuomet, kai plaukai jau yra ypač pažeisti bei išsausėję – šiuos gaminius galite naudoti kaip prevencines priemones, padėsiančias išvengti išsausėjimo bei pažeidimų.


Argano aliejus plaukams – gamtos dovana

Jei ieškote efektyvios priemonės plaukams atgaivinti, arganų aliejus yra tai, ko reikia. Jo veikliosios medžiagos pasižymi intensyviu poveikiu, atkuria ir atgaivina plaukus bei suteikia jiems apsaugą nuo žalingų veiksnių. Tai tarsi plaukų gyvybingumo eliksyras – arganų aliejus plaukams padeda išvengti žirklių.


Tiek gryni, tiek maišyti argano aliejai sausiems plaukams turi tiesiog magišką poveikį. Jie maitina, drėkina, atkuria porėtus ir lūžinėjančius plaukus. Sausiems plaukams aliejus grąžina elastingumą, todėl jie tampa atsparesni aplinkos veiksniams, lankstūs ir tvirti. Puikus pasirinkimas plaukų priežiūrai yra daugiafunkcis argano aliejus „Inoar Argan Oil“.


Kodėl verta pirkti internetu?

Na, o panorėjus įsigyti šių aliejų, tikrai netrūksta argumentų pirkti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia ne tik kokybiškų aliejų pasirinkimas, bet ir atsiliepimai apie juos. Na, ir, žinoma, laukia ir įvairios akcijos. Jos yra ypač patrauklios kainos garantas – galbūt įsigysite net keliasdešimt procentų pigiau.