Fotoepiliatorius SmoothSkin Bare+

CA001534

249,00 €


Aprašymas

Mėgaukitės grožio procedūromis kartu su SmoothSkin „Bare+“ fotoepiliatoriumi ir ilgam pamirškite Jus erzinančius plaukelius. Ypač efektyvus SmoothSkin „Bare+“ fotoepiliatorius skleidžia net 100 žybsnių per minutę, naudodamas unikalią intensyvios impulsinės šviesos technologiją, Jums padės pamiršti nemalonias procedūras ir plaukelių šalinimą pavers vos 10 minučių pramoga. Nuo šiol plaukelių šalinimas bus paprastas ir neskausmingas.

 

Koks yra intensyvios impulsinės šviesos veikimo principas?

Fotoepiliatorius SmoothSkin „Bare+“ yra sukurtas nutraukti plaukų augimo ciklą. Prietaisas skleidžia švelnius šviesos impulsus į plauko šaknį ir dėl šios priežasties sustabdomas plauko ataugimas. Intensyvios impulsinės šviesos blyksniais paveikti plaukeliai dažniausiai natūraliai iškrenta per keletą dienų arba per 1 – 2 savaites.

 

Kodėl verta rinktis „SmoothSkin Bare+“ fotoepiliatorių?

Su šiuo fotoepiliatoriumi pašalinsite viso kūno plaukelius vos per 10 minučių. 100 žybsnių per minutę greičiu veikiantis inovatyvus fotoepiliatorius leis lengvai pašalinti nepageidaujamus kojų, bikinio srities ir pažastų plaukus. Atlikite procedūrą kas savaitę ir džiaukitės sumažėjusiu plaukuotumu jau po 4 savaičių.

 

SmoothSkin „Bare+“ fotoepiliatoriaus savybės:

Šis fotoepiliatorius pasižymi unikaliomis savybėmis, kurių dėka Jūs paprastai ir efektyviai pašalinsite kūno ir veido plaukelius tiesiog namuose ir galėsite kasdien džiaugtis švelnia, gražia oda bei lėtai ataugančiais plaukeliais. Intensyvios impulsinės šviesos žybsniai keičiasi itin didele sparta ir dėl šios priežasties plaukelius dideliuose odos plotuose (ant kojų, bikini zonoje ir pažastyse) pašalinsite per rekordiškai trumpą laiką!

 

Saugus ir patogus naudojimas

Paprasta ir saugu naudotis – šis fotoepiliatorius turi unikalius odos atspalvį nustatančius jutiklius bei du rėžimus – taškinį/linijinį, kuriuos galite naudoti priklausomai nuo to ar šalinsite plaukelius nedideliuose odos ploteliuose ar dideliuose odos plotuose. Dėl ergonomiško dizaino ir valdymo vienu mygtuko paspaudimu, plaukelių šalinimas bus greitas, patogus ir neskausmingas.

 

30% efektyvesnis problemiškose srityse

Jums nereikės specialių gelių ar kitų papildomų priemonių, o fotoepiliacija namuose bus greita ir paprasta netgi tokiose sudėtingose vietose kaip pažastys. Tai garantuoja 30% efektyvesnis šio modelio veikimas, lyginant su SmoothSkin „Bare“ modeliu.

 

Automatinis veikimo režimas

Unikali „Detect&Set” technologija – fotoepiliatoriuje esantys išmanieji jutikliai patys nustato Jūsų odos atspalvį ir automatiškai parenka tinkamą veikimo rėžimą. Odos atspalvio nustatymo statusą galite matyti ant prietaiso šonų esančiose juostelėse.

 

Pašalina veido plaukelius

Galima naudoti kūno ir veido plaukelių šalinimui – su šiuo epiliatoriumi galite saugiai pašalinti ir nepageidaujamus plaukelius esančius ant veido, nesibaimindami, kad veidui dažnai tenka daugiau saulės spindulių negu kūnui. Unikali „Detect &Set“ technologija užtikrins, kad Jums kiekvieną kartą bus parinktas tam tikras prietaiso veikimo rėžimas, atitinkantis unikalų Jūsų odos atspalvį.

 

Ilgaamžis prietaisas

Neribotas žybsnių skaičius – šiuo metu rinkoje siūlomi fotoepiliatoriai turi ribotą šviesos žybsnių skaičių, kuriems pasibaigus Jums reikėtų ieškoti naujo fotoepiliatoriaus. Dėka naujausių technologijų, SmoothSkin „Bare+“ fotoepiliatorius turi neribotą šviesos žybsnių skaičių, tad Jums nebereikia jaudintis, kad jie pasibaigs.

 

Tik su „SmoothSkin“ plaukelių šalinimas – be vargo!

Susiję produktai

-50%
194,50 € 389,00 €
Turime

Fotoepiliatorius SmoothSkin Gold Top

194,50 € 389,00 € -50%
Sumažinta kaina!