Intensyviai atnaujinanti eksfoliacinė kaukė (AH+BHA) Germaine de Capuccini Glycocure 50 ml

580047

Synergyage

Smulkiau

28,51 €

33,54 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

Labai efektyvi atnaujinanti gelinės tekstūros kaukė, sudėtyje turinti unikalų eksfoliacinį kompleksą: tris AHA r-tis, vieną BHA ir vieną mechaninį eksfoliantą.

 

Tai užtikrina maksimalią raginio sluoksnio deskvamaciją (lupimąsi, šerpetojimą), stipriai suaktyvina regenereciją ir sumazina hiperkeratinizaciją.

 

Tai stipri dviejų eksfiliacijos technikų kombinacija:

 

  • Mechaninė eksfoliacija: idealiai apvalios vaško mikrosferos švelniai nuvalo suragėjusias ląsteles nuo odos paviršiaus ir sustiprina cheminio pilingo efektą.
  • Cheminė eksfoliacija: trys AHA r-tys (glikolio, citrinos ir vyno r-tys) ir viena BHA r-tis (salicilo r-tis).

 

Efektas: Akivaizdus odos tono, tekstūros ir drėgmės pagerėjimas matomas jau po pirmo panaudojimo. Naudojant pastoviai, oda tampa sveikesnė, skaistesnė, lygesnė, poros švaresnės ir mažesnės.

 

Naudojimas: Vieną kartą savaitėje užtepkite ant švarios veido, kaklo ir dekolte odos ir atlikite sukamuosius judesius apie 2-3 minutes. Ant odos likusį plonytį produkto sluoksnį palikite kol pilnai išdžiūsta (apie 5 minutes). Yra du produkto nuvalymo nuo odos būdai: mažiau agresyvus (jautrios, plonos odos atveju)- produktas gausiai vandeniu nuplaunamas nuo odos, labau agresyvus (jei oda storesnė, riebesnė, esant hiperpigmentacijai ir pan.)- nutrinkite pilingo likučius pirštų galiukais kaip trintuku ir tik tada gausiai nuplaukite vandeniu.

Po pilingo patariama užtepti ant odos jai tinkamą serumą ar koncentrata (rekomenduojame Drėkinamąjį-Atstatomąjį koncenratą), nes odos rezorbcinės savybės pagerėja. Užbaikite procedūrą kasdieniu odos priežiūros kremu.

 

Dermatologiškai patikrinta.

 

Specifikacijos

Odos tipas Visiems odos tipams
Odos poreikiai Gyvibingumo atstatymas
Sritis Veidui