Intensyviai atnaujinanti eksfoliacinė kaukė (AH+BHA) Germaine de Capuccini Glycocure 50 ml

580047

Synergyage

Smulkiau

25,63 €

30,15 €


Aprašymas

Labai efektyvi atnaujinanti gelinės tekstūros kaukė, sudėtyje turinti unikalų eksfoliacinį kompleksą: tris AHA r-tis, vieną BHA ir vieną mechaninį eksfoliantą.

 

Tai užtikrina maksimalią raginio sluoksnio deskvamaciją (lupimąsi, šerpetojimą), stipriai suaktyvina regenereciją ir sumazina hiperkeratinizaciją.

 

Tai stipri dviejų eksfiliacijos technikų kombinacija:

 

  • Mechaninė eksfoliacija: idealiai apvalios vaško mikrosferos švelniai nuvalo suragėjusias ląsteles nuo odos paviršiaus ir sustiprina cheminio pilingo efektą.
  • Cheminė eksfoliacija: trys AHA r-tys (glikolio, citrinos ir vyno r-tys) ir viena BHA r-tis (salicilo r-tis).

 

Efektas: Akivaizdus odos tono, tekstūros ir drėgmės pagerėjimas matomas jau po pirmo panaudojimo. Naudojant pastoviai, oda tampa sveikesnė, skaistesnė, lygesnė, poros švaresnės ir mažesnės.

 

Naudojimas: Vieną kartą savaitėje užtepkite ant švarios veido, kaklo ir dekolte odos ir atlikite sukamuosius judesius apie 2-3 minutes. Ant odos likusį plonytį produkto sluoksnį palikite kol pilnai išdžiūsta (apie 5 minutes). Yra du produkto nuvalymo nuo odos būdai: mažiau agresyvus (jautrios, plonos odos atveju)- produktas gausiai vandeniu nuplaunamas nuo odos, labau agresyvus (jei oda storesnė, riebesnė, esant hiperpigmentacijai ir pan.)- nutrinkite pilingo likučius pirštų galiukais kaip trintuku ir tik tada gausiai nuplaukite vandeniu.

Po pilingo patariama užtepti ant odos jai tinkamą serumą ar koncentrata (rekomenduojame Drėkinamąjį-Atstatomąjį koncenratą), nes odos rezorbcinės savybės pagerėja. Užbaikite procedūrą kasdieniu odos priežiūros kremu.

 

Dermatologiškai patikrinta.

 

Be parabenų.

Specifikacijos

Odos tipas Visiems odos tipams
Odos poreikiai Gyvibingumo atstatymas
Sritis Veidui

Susiję produktai

-15%
36,55 € 43,00 €
Akių kontūro kremas su deguonimi Germaine de Capuccini EXCEL THERAPY O2 15

Excel therapy O2 eye contour cream 15 ml.

36,55 € 43,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
45,05 € 53,00 €
Apsauginis kremas pigmentuotai odai su SPF20 Germaine de Capuccini

TIMEXPERT WHITE spot correction cream SPF20 50 ml.

45,05 € 53,00 € -15%
Sumažinta kaina!