Purškiama apsaugos priemonė nuo saulės Australian Gold Botanical SPF15 Spray 177ml

054402720059

29,00 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

"Australian Gold Botanical SPF15 Spray" purškiama apsaugos priemonė nuo saulės, suteikia ne tik aukštą (SPF15) apsaugos laipsnį nuo saulės spindulių, bet ir švelniai rūpinasi jūsų oda.

 

Ši natūrali nuo saulės poveikio apsauganti purškiama priemonė suteikia prabangios gaivos ir švaros jausmą, purškia patogia, tolygia 360° srove.

 

Praturtintas vitaminais ir antioksidantais iš vietinių Australijos augalų, jis leidžia mėgautis saule taip, kaip to norite jūs. Apsaugo nuo ultravioletinių A ir B spindulių ir išlieka atsparus vandeniui iki 80 minučių.

   

Atraskite “Australian Gold® Botanical” linijos produktus, kurie nepalieka riebumo ir lipnumo pojūčio ant odos bei pasižymi subtiliais kvapais.

  

Mėgaukitės saulėtomis dienomis be rūpesčių!

 

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, žiežirbų, atviros liepsnos, karštų paviršių. – Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje nei 50°C temperatūroje.

 

Susiję produktai